Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті відбулося урочисте відкриття міжобласного турніру з футзалу на призи Леоніда Копитка

Time Додано: понеділок, 04 лют. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

9-й рік поспіль футболісти з різних міст України збираються у Бердичеві для участі у міжобласному турнірі з футзалу на призи Леоніда Копитка, тренера, який виховав не одне покоління талановитих футболістів. Цьогоріч до складу учасників ігор увійшли вісім команд, які представляли спортивні школи Бердичева, Полтави, Борисполя, Новоград-Волинського, Львова, Вінниці та Житомира. За словами заступника голови Комітету з професійного футболу ФФУ Милетия Бальчоса, рівень гри бердичівських футболістів із року в рік зростає, розширюється й географія учасників турнір

У місті відбулося урочисте відкриття міжобласного турніру з футзалу на призи Леоніда Копитка

Милетий Бальчос заст. голови Комітету з професійного футболу ФФУ: «У Бердичеві є багато ентузіастів в особі таких людей як Копитко, Керносенко, Клочков та інших, які вкладають душу і серце у те, щоб діти займалися футболом. І це, звичайно, приносить свої плоди. Нехай і не всі діти стають видатними, та всі стають досить кваліфікованими футболістами, які виступають на різних рівнях, у тому числі і у професійному футболі.»

Турнірів, подібних цьому, в області немає, говорить голова Житомирської федерації футболу та вихованець Леоніда Копитка Олександр Чернявський. Бажання взяти в ньому участь, каже він, виявляють як юні футболісти, так і досвідчені майстри м’яча та ветерани.

Олександр Чернявський голова Житомирської федерації футболу: «Бердичівська футбольна школа — це великі традиції. Я думаю, що це — майбутнє як житомирського, так і українського футболу. Але поряд із досягненнями у бердичівському футболі існує дуже багато проблем. Спортивні і футбольні бази знаходяться у жалюгідному стані... Якщо говорити про інші міста, той же Коростень чи Новоград-Волинський, то у них справи йдуть краще.»

Новенькі форми одягнуть футболісти Бердичівської ДЮСШ 1999-го та 2000-го р.н. Тренер перших, Юрій Свирський отримав такого подарунка від ФФУ. Вихованцям Леоніда Копитка кошти на придбання костюмів надав міський осередок Партії регіонів України.

Лариса Фещук голова міського осередку Партії регіонів України: «Ми вирішили допомогти одній із команд ДЮСШ у придбанні спортивної форми та виділили для цього кошти. Це робиться для того, щоб бердичівські футболісти гідно представляли наше місто на престижних турнірах. »

Леонід Копитко початком турніру задоволений. Каже, власними силами не упорався б та дякує керівництву міста, ФФУ, Бердичівської ДЮСШ та, звичайно, своїм вихованцям.

Леонід Копитко тренер-викладач Бердичівської ДЮСШ: «Я хотів би сказати про таких вихованців як Віліслав Доманський, який є Людиною з великої букви, Олександр Чернявський — голова Житомирської федерації футболу, Геннадій Радзимінський — директор «Бердичів-Спорту» та багато інших, нікого не хочу образити. Хочу щиро подякувати їм за допомогу в організації. Бо я один — це дуже мало. »

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: