Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті відбулося урочисте відкриття міжобласного турніру з футзалу на призи Леоніда Копитка

Time Додано: понеділок, 04 лют. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

9-й рік поспіль футболісти з різних міст України збираються у Бердичеві для участі у міжобласному турнірі з футзалу на призи Леоніда Копитка, тренера, який виховав не одне покоління талановитих футболістів. Цьогоріч до складу учасників ігор увійшли вісім команд, які представляли спортивні школи Бердичева, Полтави, Борисполя, Новоград-Волинського, Львова, Вінниці та Житомира. За словами заступника голови Комітету з професійного футболу ФФУ Милетия Бальчоса, рівень гри бердичівських футболістів із року в рік зростає, розширюється й географія учасників турнір

У місті відбулося урочисте відкриття міжобласного турніру з футзалу на призи Леоніда Копитка

Милетий Бальчос заст. голови Комітету з професійного футболу ФФУ: «У Бердичеві є багато ентузіастів в особі таких людей як Копитко, Керносенко, Клочков та інших, які вкладають душу і серце у те, щоб діти займалися футболом. І це, звичайно, приносить свої плоди. Нехай і не всі діти стають видатними, та всі стають досить кваліфікованими футболістами, які виступають на різних рівнях, у тому числі і у професійному футболі.»

Турнірів, подібних цьому, в області немає, говорить голова Житомирської федерації футболу та вихованець Леоніда Копитка Олександр Чернявський. Бажання взяти в ньому участь, каже він, виявляють як юні футболісти, так і досвідчені майстри м’яча та ветерани.

Олександр Чернявський голова Житомирської федерації футболу: «Бердичівська футбольна школа — це великі традиції. Я думаю, що це — майбутнє як житомирського, так і українського футболу. Але поряд із досягненнями у бердичівському футболі існує дуже багато проблем. Спортивні і футбольні бази знаходяться у жалюгідному стані... Якщо говорити про інші міста, той же Коростень чи Новоград-Волинський, то у них справи йдуть краще.»

Новенькі форми одягнуть футболісти Бердичівської ДЮСШ 1999-го та 2000-го р.н. Тренер перших, Юрій Свирський отримав такого подарунка від ФФУ. Вихованцям Леоніда Копитка кошти на придбання костюмів надав міський осередок Партії регіонів України.

Лариса Фещук голова міського осередку Партії регіонів України: «Ми вирішили допомогти одній із команд ДЮСШ у придбанні спортивної форми та виділили для цього кошти. Це робиться для того, щоб бердичівські футболісти гідно представляли наше місто на престижних турнірах. »

Леонід Копитко початком турніру задоволений. Каже, власними силами не упорався б та дякує керівництву міста, ФФУ, Бердичівської ДЮСШ та, звичайно, своїм вихованцям.

Леонід Копитко тренер-викладач Бердичівської ДЮСШ: «Я хотів би сказати про таких вихованців як Віліслав Доманський, який є Людиною з великої букви, Олександр Чернявський — голова Житомирської федерації футболу, Геннадій Радзимінський — директор «Бердичів-Спорту» та багато інших, нікого не хочу образити. Хочу щиро подякувати їм за допомогу в організації. Бо я один — це дуже мало. »

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0