Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті відбулася акція, присвячена Дню пам’яті людей, які померли від СНІДу

Time Додано: вівторок, 20 трав. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Згадати людей, які померли від СНІДу та привернути увагу держави та суспільства до проблеми поширення епідемії мала на меті акція, що відбулася у Парку культури ім. Шевченка. За 20 років із моменту виявлення страшної хвороби в Україні захворювання, обумовлені СНІДом, забрали життя понад 12 тис. українців. Організатори акції оголошували трагічні цифри та розповідали людям про причини та наслідки хвороби. Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі є одним із напрямків діяльності міського відділу молодіжної і сімейної політики та центру соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді.

У місті відбулася акція, присвячена Дню пам’яті людей, які померли від СНІДу

Євгенія Лисенко психолог БМЦСССДМ: “Этим мероприятием мы, в первую очередь, хотели бы подчеркнуть то, что у человека есть выбор и то, что жизнь даётся один раз и прожить её нужно достойно и правильно. Смерть этих людей — пример того, что в жизни существуют другие ценности и другие возможности, на которые человек должен обратить внимание. Особенно в молодом возрасте.”

На недостатності державного фінансування боротьби із ВІЛ-СНІД, а це 108 млн. грн. на рік, наголошували представники Всеукраїнської мережі людей, які живуть із страшним вірусом.

Ольга Котик регіональний представник ВБО “Всеукраїнська Мережа ЛЖВ”: “Государство выделяет очень мало денег, оценивая жизнь украинца в 2 грн. 33 коп. И это всё — на диагностику, лечение, профилактику... Для того, чтобы остановить эпидемию и бороться с ней, нужны гораздо большие суммы.”

Про шляхи виходу зі, здавалося б, безнадійної ситуації співали та розповідали представники реабілітаційних центрів для алко- та наркозалежних “Прорив-Перемога” та “Ле-Хайм”. Там завжди чекають на тих, хто потребує допомоги.

Сергій Романенко директор Центру реабілітації для алко- та наркозалежних “Ле-Хайм”: “Когда они попадают в наш Центр, то действительно оказываются в семье. И Божья любовь согревает их сердце, люди обретают смысл жизни... Обращаюсь к ВИЧ-инфицированным и тем, у кого существует проблема с алкоголем и наркотиками: приходите к нам в Центр “Ле-Хайм”. Мы рады будем вас выслушать и помочь. Телефоны центра: 8 (093) 733- 39-67 и 8 (093) 738-22-47.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0