Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті відбулася акція, присвячена Дню пам’яті людей, які померли від СНІДу

Time Додано: вівторок, 20 трав. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Згадати людей, які померли від СНІДу та привернути увагу держави та суспільства до проблеми поширення епідемії мала на меті акція, що відбулася у Парку культури ім. Шевченка. За 20 років із моменту виявлення страшної хвороби в Україні захворювання, обумовлені СНІДом, забрали життя понад 12 тис. українців. Організатори акції оголошували трагічні цифри та розповідали людям про причини та наслідки хвороби. Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі є одним із напрямків діяльності міського відділу молодіжної і сімейної політики та центру соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді.

У місті відбулася акція, присвячена Дню пам’яті людей, які померли від СНІДу

Євгенія Лисенко психолог БМЦСССДМ: “Этим мероприятием мы, в первую очередь, хотели бы подчеркнуть то, что у человека есть выбор и то, что жизнь даётся один раз и прожить её нужно достойно и правильно. Смерть этих людей — пример того, что в жизни существуют другие ценности и другие возможности, на которые человек должен обратить внимание. Особенно в молодом возрасте.”

На недостатності державного фінансування боротьби із ВІЛ-СНІД, а це 108 млн. грн. на рік, наголошували представники Всеукраїнської мережі людей, які живуть із страшним вірусом.

Ольга Котик регіональний представник ВБО “Всеукраїнська Мережа ЛЖВ”: “Государство выделяет очень мало денег, оценивая жизнь украинца в 2 грн. 33 коп. И это всё — на диагностику, лечение, профилактику... Для того, чтобы остановить эпидемию и бороться с ней, нужны гораздо большие суммы.”

Про шляхи виходу зі, здавалося б, безнадійної ситуації співали та розповідали представники реабілітаційних центрів для алко- та наркозалежних “Прорив-Перемога” та “Ле-Хайм”. Там завжди чекають на тих, хто потребує допомоги.

Сергій Романенко директор Центру реабілітації для алко- та наркозалежних “Ле-Хайм”: “Когда они попадают в наш Центр, то действительно оказываются в семье. И Божья любовь согревает их сердце, люди обретают смысл жизни... Обращаюсь к ВИЧ-инфицированным и тем, у кого существует проблема с алкоголем и наркотиками: приходите к нам в Центр “Ле-Хайм”. Мы рады будем вас выслушать и помочь. Телефоны центра: 8 (093) 733- 39-67 и 8 (093) 738-22-47.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0