Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті відбулася 8-ма звітно-виборча конференція Бердичівської організації ветеранів

Time Додано: понеділок, 15 жовт. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

У актовій залі міськвиконкому відбулася 8-ма звітно-виборча конференція Бердичівської організації ветеранів : її керівництво звітувало про проведену роботу в період з 2003-го по 2007-й роки. За словами заступника голови організації Сергія Железняка, головним завданням організації був і є всебічний захист соціальних, економічних та вікових інтересів ветеранів міста. Він ознайомив присутніх із структурою Бердичівської спілки ветеранів : нині до неї входять 46 первинних організацій, які опікуються життям більш ніж 16-ти тис. людей. Розвинута у спілці і організаційно-методична робота : ветерани активно обмінюються думками щодо діяльності первинних організацій, систематично ознайомлюються із нормативними актами щодо пільг, опікуються питаннями матеріального забезпечення та медичного обслуговування людей похилого віку. Останнім часом, зазначив заступник голови міської спілки ветеранів, налагодилася співпраця між їхньою організацією, міською владою, управлінням праці та соцзахисту, територіальним центром та Червоним хрестом. У своїх виступах ці слова підтвердили керівники даних закладів : соціальні працівники допомагають одиноким непрацездатним особам, які потребують соціально-побутового та медичного обслуговування, ними обстежуються умови проживання ветеранів, оформляються різного роду виплати. Та не дивлячись на певні зрушення у цій співпраці, у присутніх виникло чимало запитань до міського голови. За словами Василя Мазура, ті проблеми, що влада ще не вирішила, з часом будуть розв’язані обов’язково. Зокрема, ремонт вул. Волочаївської та рух по ній маршруток буде здійснено орієнтовно за два тижні. Міська влада, зазначив він, вже повністю взяла на себе забезпечення всім необхідним "швидкої", зараз на порядку денному - травмпункт міської лікарні, згодом - реанімація.

У місті відбулася 8-ма звітно-виборча конференція Бердичівської організації ветеранів

Турбує також ветеранів питання відсутності люків та зливових решіток на дорогах, якість питної води та зухвала, на їх думку, поведінка багатьох водіїв маршрутних таксі. Ці проблеми, за словами Василя Мазура, також взяті владою під свій контроль.

На завершення конференції настав хвилюючий для багатьох момент : повноваження голови Бердичівської спілки ветеранів із себе склав її багаторічний керівник і натхненник Іван Лаврентьєв. Віднині Іван Дементійович буде Почесним головою організації.

Іван Лаврентьєв почесний голова Бердичівської спілки ветеранів : "Конечно, первоначально было очень тяжело в такой должности. Надо было создать хороший коллектив, что я и сделал. Мы собрали крепкий коллектив, председателей первичных организаций, президиум и совет ветеранов. Работали все сообща, не было никаких разногласий со стороны товарищей, друзей на предмет того, что мы работаем плохо. "

Новопризначеним головою спілки одноголосно було обрано Сергія Железняка.

Сергій Железняк голова Бердичівської спілки ветеранів : "В связи с тем, что к нам добавились две крупных организации с Красной горы..., то, в первую очередь, мы должны наладить учет, т.е. определиться не только с тем , сколько у нас всего ветеранов, но и с их статусом : это и инвалиды, и "дети войны", и учасники боевых действий, и ветераны локальных войн, и ветераны вооруженных сил. В общем, работа предстоит очень большая."

Сергій Железняк запевнив, що за сприяння міської влади, очолювана ним віднині Бердичівська організація ветеранів й надалі дбатиме про інтереси людей, численність яких складає майже п’яту частину від загальної кількості мешканців міста.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0