Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті триває інформаційна кампанія “Рак виліковний! Не зволікай!”

Time Додано: вівторок, 05 жовт. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Услід за прес-конференцією за участю фахівців, члени громадської організації “Добра справа” вийшли на центральну вулицю Бердичева, аби роздати громадянам брошури з інформацією про види, симптоми та профілактику онкологічних захворювань.

У місті триває інформаційна кампанія “Рак виліковний! Не зволікай!”

Вікторія Граб, учасниця кампанії “Рак виліковний! Не зволікай!”: “У майбутньому я хочу бути медичним працівником, тому мене цікавлять такі питання. Нині рак — це велика проблема, багато хто не знає, як лікувати і попередити його. Думаю, наша акція зацікавить людей”.

Спочатку планували провести лекцію для мешканців міста, влаштувати зустріч з лікарями, розповідає голова громадської організації “Добра справа” Юрій Балюк. Та організувати населення не вийшло, тож активісти вирішили самі піти в люди, попередньо зібрали необхідну інформацію.

Юрій Балюк, голова БМРГО “Добра справа”: “Ми простежили низку проблем, які є у нашій медицині, з’ясувалось, що існує проблема в організації жіночої половини населення у гінекологічному напрямку. Завідуючий жіночою консультацією Михайло Буба розповів про проблеми, пов’язані з реєстром відвідувачок закладу. Так виникла ідея створити електронний реєстр цитологічного скринінгу”.

Він потрібен, аби лікар міг простежити, коли та чи інша пацієнтка проходила онкопрофогляд. Відтак у медиків з’явиться можливість нагадувати жінкам про необхідність візиту до гінеколога. Тільки от біда: для такого реєстру був потрібен комп’ютер. Придбати для жіночої консультації його допоміг бердичівський підприємець.

Юрій Балюк, голова БМРГО “Добра справа”: “Думаю, найближчим часом у реєстрі з’явиться близько 30-ти тисяч жінок. У кінцевому результаті це дозволить лікарям проводити профілактичні огляди жінок, які рідко ходять на прийом”.

Ті, кому інформаційних брошур не дісталось, але кого цікавить власне здоров’я, можуть завітати на відповідні сайти, або отримати консультацію лікаря-гінеколога за телефоном, який ви бачите на екрані. “Гаряча лінія” діятиме щочетверга до 28 жовтня з 15-ої до 17-ої години.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0