Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті триває інформаційна кампанія “Рак виліковний! Не зволікай!”

Time Додано: вівторок, 05 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Услід за прес-конференцією за участю фахівців, члени громадської організації “Добра справа” вийшли на центральну вулицю Бердичева, аби роздати громадянам брошури з інформацією про види, симптоми та профілактику онкологічних захворювань.

У місті триває інформаційна кампанія “Рак виліковний! Не зволікай!”

Вікторія Граб, учасниця кампанії “Рак виліковний! Не зволікай!”: “У майбутньому я хочу бути медичним працівником, тому мене цікавлять такі питання. Нині рак — це велика проблема, багато хто не знає, як лікувати і попередити його. Думаю, наша акція зацікавить людей”.

Спочатку планували провести лекцію для мешканців міста, влаштувати зустріч з лікарями, розповідає голова громадської організації “Добра справа” Юрій Балюк. Та організувати населення не вийшло, тож активісти вирішили самі піти в люди, попередньо зібрали необхідну інформацію.

Юрій Балюк, голова БМРГО “Добра справа”: “Ми простежили низку проблем, які є у нашій медицині, з’ясувалось, що існує проблема в організації жіночої половини населення у гінекологічному напрямку. Завідуючий жіночою консультацією Михайло Буба розповів про проблеми, пов’язані з реєстром відвідувачок закладу. Так виникла ідея створити електронний реєстр цитологічного скринінгу”.

Він потрібен, аби лікар міг простежити, коли та чи інша пацієнтка проходила онкопрофогляд. Відтак у медиків з’явиться можливість нагадувати жінкам про необхідність візиту до гінеколога. Тільки от біда: для такого реєстру був потрібен комп’ютер. Придбати для жіночої консультації його допоміг бердичівський підприємець.

Юрій Балюк, голова БМРГО “Добра справа”: “Думаю, найближчим часом у реєстрі з’явиться близько 30-ти тисяч жінок. У кінцевому результаті це дозволить лікарям проводити профілактичні огляди жінок, які рідко ходять на прийом”.

Ті, кому інформаційних брошур не дісталось, але кого цікавить власне здоров’я, можуть завітати на відповідні сайти, або отримати консультацію лікаря-гінеколога за телефоном, який ви бачите на екрані. “Гаряча лінія” діятиме щочетверга до 28 жовтня з 15-ої до 17-ої години.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0