Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті триває інформаційна кампанія “Рак виліковний! Не зволікай!”

Time Додано: вівторок, 05 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Услід за прес-конференцією за участю фахівців, члени громадської організації “Добра справа” вийшли на центральну вулицю Бердичева, аби роздати громадянам брошури з інформацією про види, симптоми та профілактику онкологічних захворювань.

У місті триває інформаційна кампанія “Рак виліковний! Не зволікай!”

Вікторія Граб, учасниця кампанії “Рак виліковний! Не зволікай!”: “У майбутньому я хочу бути медичним працівником, тому мене цікавлять такі питання. Нині рак — це велика проблема, багато хто не знає, як лікувати і попередити його. Думаю, наша акція зацікавить людей”.

Спочатку планували провести лекцію для мешканців міста, влаштувати зустріч з лікарями, розповідає голова громадської організації “Добра справа” Юрій Балюк. Та організувати населення не вийшло, тож активісти вирішили самі піти в люди, попередньо зібрали необхідну інформацію.

Юрій Балюк, голова БМРГО “Добра справа”: “Ми простежили низку проблем, які є у нашій медицині, з’ясувалось, що існує проблема в організації жіночої половини населення у гінекологічному напрямку. Завідуючий жіночою консультацією Михайло Буба розповів про проблеми, пов’язані з реєстром відвідувачок закладу. Так виникла ідея створити електронний реєстр цитологічного скринінгу”.

Він потрібен, аби лікар міг простежити, коли та чи інша пацієнтка проходила онкопрофогляд. Відтак у медиків з’явиться можливість нагадувати жінкам про необхідність візиту до гінеколога. Тільки от біда: для такого реєстру був потрібен комп’ютер. Придбати для жіночої консультації його допоміг бердичівський підприємець.

Юрій Балюк, голова БМРГО “Добра справа”: “Думаю, найближчим часом у реєстрі з’явиться близько 30-ти тисяч жінок. У кінцевому результаті це дозволить лікарям проводити профілактичні огляди жінок, які рідко ходять на прийом”.

Ті, кому інформаційних брошур не дісталось, але кого цікавить власне здоров’я, можуть завітати на відповідні сайти, або отримати консультацію лікаря-гінеколога за телефоном, який ви бачите на екрані. “Гаряча лінія” діятиме щочетверга до 28 жовтня з 15-ої до 17-ої години.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0