Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Роман Бабенко
Соглашусь. Можно более тщательн ...
Time 11:52 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Л. Даренко
Наверное не следит никто за ним ...
Time 11:37 - 22-09-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті створили нову студію раннього розвитку дитини «Кіндервіль»

Time Додано: субота, 05 вер. 2020, 18:28 ( 23 дн. назад )

Ще однією несподіваною і приємною новиною розпочинається новий навчальний рік у Бердичеві. У міському Палаці культури, в приміщенні, де раніше було розташоване кафе «Благодать» відкрили студію раннього розвитку дитини «Кіндервіль».

У місті створили нову студію раннього розвитку дитини «Кіндервіль»

Навчання у студії передбачає програму занять для підготовки до школи дітей дошкільного віку. Заняття з польської та англійської мови для трьох вікових груп. А ще заняття з розвитку творчих здібностей, що включають в себе хореографію, вокал, музичне й образотворче мистецтво та акторську майстерність. Викладацький склад студії – це 7 досвідчених педагогів з різних дисциплін.

Студія поділена на два приміщення та одну лаунж-зону. Ігрова кімната створена з урахуванням усіх вікових та індивідуальних особливостей дітей. Оснащена виготовленими на замовлення столиками та стільцями для діток, вчительським столом, шафами для одягу, спеціальними полицями, дошкою, пуфами для відпочинку та басейном із кульками. Ще у студії буде приміщення для прийому їжі, де планується в подальшому організація дитячих днів народжень, а також календарних та тематичних свят. Лаунж-зона при вході до студії створена спеціально для комфорту батьків, які чекатимуть своїх малят із занять.

Із нового навчального року планується набір не менш як чотирьох різновікових груп, кожна з яких буде налічувати по 10 дітей. Адміністрація «Кіндервіль» наголошує, що кожна дитина буде забезпечена усім необхідним канцелярським приладдям та індивідуальним роздатковим матеріалом для навчання та розвитку.

Звісно, під час навчання будуть враховані усі карантинні норми: скринінг при вході, наявність масок, перерви між заняттями для провітрювання та дезінфекції приміщень.

Навчання у студії розвитку розпочнеться з 14-го вересня. Перші організаційні батьківські збори вже відбулись, проте адміністрація студії ласкаво запрошує усіх бажаючих приєднатись до їхньої великої та дружньої родини «Кіндервіль».

Chatbubbles Коментарів: 0