Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті провели акцію до Дня боротьби зі СНІДом

Time Додано: субота, 08 груд. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

Вкотре привернути увагу суспільства та, особливо, молоді до проблеми епідемії ВІЛ-СНІДу вирішили міський відділ молодіжної та сімейної політики, а також Бердичівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Одним із організаторів заходу виступила і Всеукраїнська мережа ЛЖВ — Людей, які живуть із вірусом СНІД. Безпосередніми учасниками акції стали їхні соціальні партнери — представники міських центрів “Юність”, громадського здоров’я, реабілітації алко- та наркозалежних “Ле Хайм” та молодіжного клубу “Реаліті-club”.

У місті провели акцію до Дня боротьби зі СНІДом

Тамара Ковалик директор БМЦСССДМ: “Це люди, які пережили наркоманію, які хворі на СНІД, це також наші волонтери. Зал дуже тепло сприймає нашу акцію, тому що вона щира.”

Євгенія Лисенко спеціаліст БМЦСССДМ: “Люди погоджуються із тим, що ця проблема існує. А раз вони погоджуються — вони проявляють свою солідарність. Може ми всі разом зрушимо цю проблему з мертвої точки. Це добре, що на наш заклик відгукнулися дуже багато громадських організацій, які підтримали цю акцію.”

У своїх піснях та сценках виконавці застерігали — проблема СНІДу, алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління стосується кожного, байдужість до цієї проблеми може стати причиною смерті ще десятків тисяч людей, дискримінація по відношенню до ВІЛ-позитивної категорії населення має бути подолана. У кожної людини є своя думка, свої цінності, свій вибір. Учасники акції щиро дякували Богу, який вирвав їх із чіпких лап страшної залежності. На їхню думку, тільки Господь у найтяжчу хвилину простягне руку допомоги.

На запрошення Центру “Ле Хайм” до акції приєдналися їхні колеги з Вінницької області — Центр реабілітації алко- та наркозалежних “Отчий дім”.

Олег Айзенко керівник Центру реабілітації алко- та наркозалежних “Отчий дім” (Вінницька обл.): “Ми сьогодні хочемо донести молоді, наскільки важливо знати про те, як на нас впливає алкоголь, наркотики, тютюнопаління... Все це призводить до СНІДу. Сьогодні багато людей мають статус ВІЛ-інфікованого.”

Сергій Романенко керівник Центру реабілітації алко- та наркозалежних “Ле Хайм”: “Недавно мы открыли еще один Центр, потому что в этом есть нужда. Это — мужской Центр в селе Райгородок. В ближайших планах открыть женский Центр, ведь эта проблема касается и их тоже. Мы всегда рады помочь, выслушать, проконсультировать. Родители ! Если у вас есть дети, которые нуждаются в помощи, обращайтесь к нам.”

Учасники акції переконані: після усіх пройдених мук, людина розуміє, що їй дійсно потрібно — Господь поверне їй любов, віру та надію.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0