Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox бердичівлянин
А ЯК ЩОДО РЕМОНТУ ДОРОГИ ВУЛ. К ...
Time 22:38 - 24-06-2017
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox лампочка
а про то шо сестра и мама брали ...
Time 22:00 - 24-06-2017
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox Петр
не все показали................ ...
Time 14:36 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox Законопослушный гр...
Оо по-доброму завидую, нормальн ...
Time 14:03 - 24-06-2017
Волонтер Сергій Адам’як закликав ГО міста брати участь в обласних грантах
Chatbox адамяк
воровать так хочется то же . :smile:
Time 11:27 - 24-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті провели акцію до Дня боротьби зі СНІДом

Time Додано: субота, 08 груд. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Вкотре привернути увагу суспільства та, особливо, молоді до проблеми епідемії ВІЛ-СНІДу вирішили міський відділ молодіжної та сімейної політики, а також Бердичівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Одним із організаторів заходу виступила і Всеукраїнська мережа ЛЖВ — Людей, які живуть із вірусом СНІД. Безпосередніми учасниками акції стали їхні соціальні партнери — представники міських центрів “Юність”, громадського здоров’я, реабілітації алко- та наркозалежних “Ле Хайм” та молодіжного клубу “Реаліті-club”.

У місті провели акцію до Дня боротьби зі СНІДом

Тамара Ковалик директор БМЦСССДМ: “Це люди, які пережили наркоманію, які хворі на СНІД, це також наші волонтери. Зал дуже тепло сприймає нашу акцію, тому що вона щира.”

Євгенія Лисенко спеціаліст БМЦСССДМ: “Люди погоджуються із тим, що ця проблема існує. А раз вони погоджуються — вони проявляють свою солідарність. Може ми всі разом зрушимо цю проблему з мертвої точки. Це добре, що на наш заклик відгукнулися дуже багато громадських організацій, які підтримали цю акцію.”

У своїх піснях та сценках виконавці застерігали — проблема СНІДу, алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління стосується кожного, байдужість до цієї проблеми може стати причиною смерті ще десятків тисяч людей, дискримінація по відношенню до ВІЛ-позитивної категорії населення має бути подолана. У кожної людини є своя думка, свої цінності, свій вибір. Учасники акції щиро дякували Богу, який вирвав їх із чіпких лап страшної залежності. На їхню думку, тільки Господь у найтяжчу хвилину простягне руку допомоги.

На запрошення Центру “Ле Хайм” до акції приєдналися їхні колеги з Вінницької області — Центр реабілітації алко- та наркозалежних “Отчий дім”.

Олег Айзенко керівник Центру реабілітації алко- та наркозалежних “Отчий дім” (Вінницька обл.): “Ми сьогодні хочемо донести молоді, наскільки важливо знати про те, як на нас впливає алкоголь, наркотики, тютюнопаління... Все це призводить до СНІДу. Сьогодні багато людей мають статус ВІЛ-інфікованого.”

Сергій Романенко керівник Центру реабілітації алко- та наркозалежних “Ле Хайм”: “Недавно мы открыли еще один Центр, потому что в этом есть нужда. Это — мужской Центр в селе Райгородок. В ближайших планах открыть женский Центр, ведь эта проблема касается и их тоже. Мы всегда рады помочь, выслушать, проконсультировать. Родители ! Если у вас есть дети, которые нуждаются в помощи, обращайтесь к нам.”

Учасники акції переконані: після усіх пройдених мук, людина розуміє, що їй дійсно потрібно — Господь поверне їй любов, віру та надію.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: