Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті проходить виставка художніх робіт житомирських студентів

Time Додано: четвер, 21 лют. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Два тижні у Бердичівській художній школі проходитиме виставка робіт студентів Житомирського училища культури та мистецтва ім. Івана Огієнка. Викладач училища Олександр Шанський представив до уваги відвідувачів понад 80 картин із напрямків живопису, графіки, пластики, металопластики, декоративно-прикладного та інших видів мистецтва. Створили їх близько 50 студентів закладу. Серед експонатів були також мозаїки, роботи із соломки та гобелени, виконані за допомогою різної техніки. За словами директора художньої школи Миколи Яцюка, виставка має стимулювати учнів до постійного вдосконалення своєї майстерності.

У місті проходить виставка художніх робіт житомирських студентів

Микола Яцюк директор Бердичівської художньої школи: «Ми хочемо у нашій школі започаткувати на постійній основі подібні виставки. Саме у нас, а не в музеї, куди учні приходять лише один раз... До нас вони навідуються по сто разів на день. Дивляться: «Робота мені сподобалася, я теж підготуюся і зроблю ще краще...» Я спілкувався із учнями..., ні, кажуть вони, у нас роботи є гарніші. Мені приємно, що вони порівнюють.»

Олександр Шанський, який сам є випускником Бердичівської художньої школи, задоволений можливістю ознайомити нинішніх її учнів із творчістю житомирян. У майбутньому, каже він, вихованці «художки» можуть продовжити навчання в училищі імені І.Огієнка, де чекають на талановиту молодь.

Олександр Шанський викладач Житомирського училища культури та мистецтва ім. І. Огієнка: «Перш за все, «розкрити» студента, ось те його «Я», ті його таланти... Ми дивимось, до чого він схильний: до малюнку, припустимо, чи до графіки. І вже далі ми не зв’язуємо йому руки, надаючи «зелене світло»...

Сподобалася виставка і учням, і викладачам школи. Завдяки подібним зустрічам, говорять вони, не будуть втрачені мистецькі традиції Поліського краю.

Анатолій Запорожан викладач Бердичівської художньої школи: «Искусство - это вечная тема. Говорят: «Искусство - пить, искусство - есть, искусство – в душу людям влезть. Искусство - или нет ? В окно упавший на тебя дрожащий лунный свет... Искусство – или нет ?» Вот именно такой дрожащий лунный свет, который наши ученики могут отобразить – вот это, наверное, главное...»

Через два тижні бердичівляни представлятимуть свої картини у Житомирі. Микола Яцюк планує також організувати виставки робіт учнів загальноосвітніх шкіл міста та влаштувати для своїх вихованців серію майстер-класів, що їх проводитимуть досвідчені митці.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0