Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті проходить виставка художніх робіт житомирських студентів

Time Додано: четвер, 21 лют. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Два тижні у Бердичівській художній школі проходитиме виставка робіт студентів Житомирського училища культури та мистецтва ім. Івана Огієнка. Викладач училища Олександр Шанський представив до уваги відвідувачів понад 80 картин із напрямків живопису, графіки, пластики, металопластики, декоративно-прикладного та інших видів мистецтва. Створили їх близько 50 студентів закладу. Серед експонатів були також мозаїки, роботи із соломки та гобелени, виконані за допомогою різної техніки. За словами директора художньої школи Миколи Яцюка, виставка має стимулювати учнів до постійного вдосконалення своєї майстерності.

У місті проходить виставка художніх робіт житомирських студентів

Микола Яцюк директор Бердичівської художньої школи: «Ми хочемо у нашій школі започаткувати на постійній основі подібні виставки. Саме у нас, а не в музеї, куди учні приходять лише один раз... До нас вони навідуються по сто разів на день. Дивляться: «Робота мені сподобалася, я теж підготуюся і зроблю ще краще...» Я спілкувався із учнями..., ні, кажуть вони, у нас роботи є гарніші. Мені приємно, що вони порівнюють.»

Олександр Шанський, який сам є випускником Бердичівської художньої школи, задоволений можливістю ознайомити нинішніх її учнів із творчістю житомирян. У майбутньому, каже він, вихованці «художки» можуть продовжити навчання в училищі імені І.Огієнка, де чекають на талановиту молодь.

Олександр Шанський викладач Житомирського училища культури та мистецтва ім. І. Огієнка: «Перш за все, «розкрити» студента, ось те його «Я», ті його таланти... Ми дивимось, до чого він схильний: до малюнку, припустимо, чи до графіки. І вже далі ми не зв’язуємо йому руки, надаючи «зелене світло»...

Сподобалася виставка і учням, і викладачам школи. Завдяки подібним зустрічам, говорять вони, не будуть втрачені мистецькі традиції Поліського краю.

Анатолій Запорожан викладач Бердичівської художньої школи: «Искусство - это вечная тема. Говорят: «Искусство - пить, искусство - есть, искусство – в душу людям влезть. Искусство - или нет ? В окно упавший на тебя дрожащий лунный свет... Искусство – или нет ?» Вот именно такой дрожащий лунный свет, который наши ученики могут отобразить – вот это, наверное, главное...»

Через два тижні бердичівляни представлятимуть свої картини у Житомирі. Микола Яцюк планує також організувати виставки робіт учнів загальноосвітніх шкіл міста та влаштувати для своїх вихованців серію майстер-класів, що їх проводитимуть досвідчені митці.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0