Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті пройшов фестиваль лялькових театрів

Time Додано: понеділок, 03 бер. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Баба-Яга, солом'яний бичок, лисичка-сестричка та інші казкові герої з'їхалися до дитячого навчального закладу № 26. Це вдома такі ляльки лежать на полицях, тут, в умілих руках вихователів та музичних керівників дитячих садків вони оживають.

У місті пройшов фестиваль лялькових театрів

Фестиваль лялькових театрів серед дитячих навчальних закладів проводять уперше. Щоправда у залі майже немає дітей, у ролі глядачів — завідуючі та журі.

Тетяна Стельмах, начальник міського управління освіти і науки: “Сьогоднішній фестиваль готували давно. Діти повинні розвиватися гармонійно, потрібно використовувати і ляльковий театр. Тому мета стояла і методична, і навчальна, і виховна. Бо кожна казка несе великий зміст, виховує наймолодше покоління в дусі поваги до оточуючих, тут дотримуються національних традицій”.

Маріонетки, рукавичні, тростинові ляльки.

Більшість іграшкових виконавців вихователі пошили власноруч. Декорації, завіси — теж їхніх рук справа. Дитячий театр відрізняється від дорослого — тут усі спектаклі мають щасливий кінець. Ось семеро козенят проганяють вовка, левеня знаходить собі друга, а цуценя копає хитрій киці криницю. Змінюються декорації — розпочинається нова казка.

Жанна Кузнєцова, музичний керівник ДНЗ № 28: “В нашому дитсадку велика роль приділяється театру. Ми використовуємо ляльки бібабо. Самі дошиваємо їх”.

На фестивалі лялькових театрів можна було не тільки подивитися казку, а взяти у ній участь. Ось так члени журі допомагали бабусі збити сметану.

Ольга Папиш, завідуюча ДНЗ № 26: “Цей фестиваль спонукає усі ДНЗ до пошуку нових образів театрального дійства. Неможливо стати вихователем, не вміючи водити ляльку”.

Члени журі вирішили спочатку не виділяти переможців, але головний приз — комп'ютер, між усіма дитсадками не поділиш. Тож визначили кращих - дитячі навчальні заклади № 27 та 25. Оскільки у першому комп'ютер вже є, подарунок передали завідуючій 25 садка.

Ірина Гончарова, головний режисер МПК ім. О. Шабельника: “Дуже високий рівень. Є цікаві роботи декораторів, режисерів”.

Роботу дитячих навчальних закладів оцінили грамотами та грошовими преміями. Якщо вистави сподобалися дорослим, неодмінно має бути цікаво і дітям. Спектаклі побачать вихованці усіх дитсадків — обіцяють в управлінні освіти. Приїде ляльковий театр і у початкові класи.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0