Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті пройшов фестиваль лялькових театрів

Time Додано: понеділок, 03 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Баба-Яга, солом'яний бичок, лисичка-сестричка та інші казкові герої з'їхалися до дитячого навчального закладу № 26. Це вдома такі ляльки лежать на полицях, тут, в умілих руках вихователів та музичних керівників дитячих садків вони оживають.

У місті пройшов фестиваль лялькових театрів

Фестиваль лялькових театрів серед дитячих навчальних закладів проводять уперше. Щоправда у залі майже немає дітей, у ролі глядачів — завідуючі та журі.

Тетяна Стельмах, начальник міського управління освіти і науки: “Сьогоднішній фестиваль готували давно. Діти повинні розвиватися гармонійно, потрібно використовувати і ляльковий театр. Тому мета стояла і методична, і навчальна, і виховна. Бо кожна казка несе великий зміст, виховує наймолодше покоління в дусі поваги до оточуючих, тут дотримуються національних традицій”.

Маріонетки, рукавичні, тростинові ляльки.

Більшість іграшкових виконавців вихователі пошили власноруч. Декорації, завіси — теж їхніх рук справа. Дитячий театр відрізняється від дорослого — тут усі спектаклі мають щасливий кінець. Ось семеро козенят проганяють вовка, левеня знаходить собі друга, а цуценя копає хитрій киці криницю. Змінюються декорації — розпочинається нова казка.

Жанна Кузнєцова, музичний керівник ДНЗ № 28: “В нашому дитсадку велика роль приділяється театру. Ми використовуємо ляльки бібабо. Самі дошиваємо їх”.

На фестивалі лялькових театрів можна було не тільки подивитися казку, а взяти у ній участь. Ось так члени журі допомагали бабусі збити сметану.

Ольга Папиш, завідуюча ДНЗ № 26: “Цей фестиваль спонукає усі ДНЗ до пошуку нових образів театрального дійства. Неможливо стати вихователем, не вміючи водити ляльку”.

Члени журі вирішили спочатку не виділяти переможців, але головний приз — комп'ютер, між усіма дитсадками не поділиш. Тож визначили кращих - дитячі навчальні заклади № 27 та 25. Оскільки у першому комп'ютер вже є, подарунок передали завідуючій 25 садка.

Ірина Гончарова, головний режисер МПК ім. О. Шабельника: “Дуже високий рівень. Є цікаві роботи декораторів, режисерів”.

Роботу дитячих навчальних закладів оцінили грамотами та грошовими преміями. Якщо вистави сподобалися дорослим, неодмінно має бути цікаво і дітям. Спектаклі побачать вихованці усіх дитсадків — обіцяють в управлінні освіти. Приїде ляльковий театр і у початкові класи.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0