Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вогнем та залізом» - документальний фільм про бойовий шлях 26-ої артбригади
Chatbox Роман Федорович
CENSOREDы! а кто вас, уёбков, з ...
Time 15:52 - 08-09-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті пройшли навчання з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного походження

Time Додано: п'ятниця, 25 вер. 2015, 17:08 ( майже 4 років назад )

Щороку у Бердичеві проходять об’єктові навчання з ліквідації надзвичайної ситуації. Кінець вересня 2015-го не став винятком. Усе відбувається на Житомирській, 50-в. За сценарієм – у дев’ятиповерхівці на 2-му поверсі стався вибух газової суміші. У результаті – будинок частково зруйнований вибухом, пошкоджені мережі життєзабезпечення, утворився завал. Учасники тренувань – аварійно-рятувальні служби міста. Їхнє завдання – вдосконалити практику та навички щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, проведення евакуаційних заходів.

У місті пройшли навчання з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного походження У місті пройшли навчання з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного походження У місті пройшли навчання з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного походження У місті пройшли навчання з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного походження У місті пройшли навчання з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного походження У місті пройшли навчання з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного походження

Віктор Рябушко, начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення: «На виконання розпорядження міського голови проведено сумісні об’єктові тренування із залученням аварійно-рятувальних служб та формувань цивільного захисту, спеціалізованих служб цивільного захисту за темою «Дія органів управління та сил цивільного захисту Бердичева щодо ліквідації надзвичайної ситуації, яка пов’язана з вибухом газу у багатоповерховому житловому будинку. Василь Костянтинович вимагає проводити навчання до ліквідації більш масштабних аварійних ситуацій».

Аварійно-рятувальні служби Бердичева практично щодня зустрічаються у роботі із подібними ситуаціями, розповів Віктор Рябушко. Тому працювати у одній команді досвід мають. Що й продемонстрували на сумісних об’єктових навчаннях.

Віктор Рябушко, начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення: «Міський відділ міліції працював разом з працівниками ЖКГ № 7 щодо обліку постраждалих осіб, виявлення постраждалих і супроводу евакуаційних заходів».

Антон Орел, начальник караулу 4 ДПРЧ: «По прибуттю до місця виклику нами було встановлено, що стався вибух у житловій будівлі, де на 2 поверсі знаходився потерпілий. Ми провели рятування, спустили постраждалого з 2 поверху і ліквідували місце загорання. Зараз проводимо розбір конструкцій».

Сергій Довбищук, начальник штабу ЦЗ автотранспортної служби міста: «Автотранспортна служба цивільного захисту міста прибула сюди згідно плану дій. Подали транспорт для евакуації населення, потерпілих із будинку. Після цього евакуйовані будуть направлені до пункту збору».

Навчання розраховано на два етапи. На 1-му – органи управління та сили міської підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту мають продемонструвати дії щодо запобігання і реагування на виникнення надзвичайної ситуації. Другий етап передбачає виконання практичних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного походження.

Віктор Рябушко, начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення: «На 1-му етапі було оповіщення – повідомлення населення про надзвичайну ситуацію із залученням централізованої системи оповіщення. Під час проведення навчань основне навантаження розраховано на аварійно-рятувальні служби. Аварійно-рятувальні ланки, які також були задіяні на 2 етапі, також відпрацювали свої важливі завдання. На 2 етапі я відмітив впевнені дії представників аварійно-рятувальних служб».

Висновки з результатами навчань на Житомирській кожна аварійно-рятувальна служба отримує через декілька днів. Загалом, зазначив Віктор Рябушк0, усі готові до роботи з ліквідування надзвичайних ситуацій. Адже мають досвід та усе необхідне для виконання своїх професійних обов’язків.

Журналіст: Юлія Моцна

Оператор: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Изя

Хоть для чего-то полезного пригодился этот долгострой...

Time п'ятниця, 25 вер. 2015, 19:03 (майже 4 років назад)