Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Забої та синці, ризик потрапити під машину чи у багнюку: що ще потрібно, аби ремонтники робили свою справу якісно?..
Chatbox машина часу
а вы шо хотели? Зато "Козацька" ...
Time 21:05 - 18-08-2017
Молодіжний клуб «Power»: розблокуй свою потужність!
Chatbox Maryavaw
http://xrumersale.site/ Revolut ...
Time 01:14 - 18-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Золотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міськвиконкомі відбулося засідання виконавчого комітету

Time Додано: середа, 15 серп. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

У приміщенні міськвиконкому відбулося засідання виконавчого комітету. На розгляд були винесені два питання : 1. Про стан розрахунків житлово-комунальних підприємств за спожиті енергоносії та роботу з населенням по розрахунках за спожиті житлово-комунальні послуги; 2. Про роботу зі зверненнями громадян в управління комунальним майном за січень-липень 2007 року. По 1-му питанню доповідав заст. міського голови Володимир Пономарчук. Проаналізувавши заборгованість по житлово-комунальним підприємствам, він зробив висновок : позитивна картина з проплатою спостерігається лише в МКП «Бердичівводоканал». Сума боргу на 1 серпня порівняно з січнем зменшилася на 0,33 %, сплачено послуг на 0,14 % більше, ніж спожито. Ситуація із КП «Бердичівтеплоенерго» дещо інша : його борг зменшився лише перед РЕМом, відсоток оплати складає 123 %. По іншим постачальникам заборгованість значно зросла, сплачено лише біля 80 % від спожитої енергії. Є за що хвилюватися і МКВЖРЕПу №3. Майже удвічі зросла заборгованість за газ, склавши 542 тис. грн., сплачено лише 71 % від спожитого. Найбільша сума боргу – 9,5 млн. грн. - залишається за населенням. Порівняно з початком року вона зросла за тепло - та водопостачання, електроенергію та житлові послуги, зменшилася лише за газ. Відсоток сплати за спожиті енергоносії також не дотягує до цифри 100. За словами Володимира Пономарчука підприємства ЖКГ значно покращили роботу з населенням у справі погашення ним заборгованості. Створені розрахункові підрозділи в тепломережі та водоканалі, які безпосередньо обслуговують населення. Також ведеться робота виконавчою службою. За несплату боргів виробничим управлінням водоканалізаційного господарства відключені біля 2000 абонентів, управлінням з експлуатації газового господарства – понад 1000, РЕМ – біля двох з половиною тисяч. Також житлово-комунальними підприємствами постійно складаються протоколи на споживачів-боржників, які передаються до адмінкомісії : у 2007 році було розглянуто понад 100 справ. Володимир Пономарчук відзначив : на сьогодні існує постійний зв’язок між житлово-комунальними підприємствами та відділом субсидій. Цьогоріч вже призначено 2410 субсидій на суму понад 2 млн. грн., що на 70,5 тис. грн. більше, ніж за весь минулий рік.

У міськвиконкомі відбулося засідання виконавчого комітету

Володимир Пономарчук заступник міського голови : «Ми розглядаємо це питання, тому що воно пов’язане з роботою комунальних підприємств, для того, щоб ми могли надавати якісні послуги населенню міста. Ми проаналізували сьогоднішню ситуацію, намітили ті заходи, які треба зробити комунальникам... Без співпраці з населенням, без розуміння мешканцями міста того , що треба сплатити те, що спожили, ми не зможемо вирішити питання як по комунальним підприємствам, так і по нормальній роботі у зимовий період.»

Що стосується звернень громадян до управління комунальним майном, то, за словами заступника начальника цього управління, за поточний рік до них надійшло понад 2000 звернень, понад чверть з яких – від юридичних осіб. Працівниками управління розглядаються як письмові звернення, так і усні, надаються кваліфіковані консультації, запевняє вона. Більш продуктивній роботі управління заважає недостатня комплектація його штату та пов’язана з цим велика завантаженість співробітників, а також відсутність транспорту. Наприкінці засідання Василь Мазур звернувся до представника прокуратури за роз’ясненнями щодо випадків, коли мешканці міста по декілька разів пишуть одні й ті ж звернення ? Згідно законодавства, якщо аналогічне попереднє було розглянуте, наступне мають право залишити без відповіді. У разі незгоди населення може звертатися до суду.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський





Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: