Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві власники «євроблях» – члени ГО «АвтоЄвроСила» – оголосили, що боротимуться за розмитнення по-європейськи
Chatbox Виктор
На наших дорогах каждая машина ...
Time 20:29 - 19-08-2017
Забої та синці, ризик потрапити під машину чи у багнюку: що ще потрібно, аби ремонтники робили свою справу якісно?..
Chatbox ))
машина часу (46.118.202.160) - ...
Time 19:57 - 19-08-2017
У Бердичеві власники «євроблях» – члени ГО «АвтоЄвроСила» – оголосили, що боротимуться за розмитнення по-європейськи
Chatbox 123
а вазы не мусор? не лучше ли об ...
Time 19:08 - 19-08-2017
У Бердичеві власники «євроблях» – члени ГО «АвтоЄвроСила» – оголосили, що боротимуться за розмитнення по-європейськи
Chatbox машина часу
«євроблях» -это мусор завезенны ...
Time 18:52 - 19-08-2017
Забої та синці, ризик потрапити під машину чи у багнюку: що ще потрібно, аби ремонтники робили свою справу якісно?..
Chatbox друг
все вопросы до Стасика
Time 17:05 - 19-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міськвиконкомі провели нараду з підготовки до зими

Time Додано: четвер, 31 лип. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Питання технічні та розрахункові – так звітували комунальники про підготовку до опалювального періоду на спільному засіданні комісій з надзвичайних ситуацій та розрахунків за енергоносії, яке очолив міський голова. Він вимагав конкретики у виступах. Лише на 70% сплатило за спожитий газ КП «Бердичівтеплоенерго». Його директору Василь Мазур категорично запропонував замінити працівника, відповідального за розрахунки, або займатися цим самому. Трьох керівників із комунальної сфери міський голова вже звільнив. Щодо роботи котелень, то 16 із 19-ти вже готові до осінньо-зимового періоду, повідомив Всеволод Гаврильчук. Обстежено 45 кілометрів усіх тепломереж, замінено – 700 метрів. Питання котельні на території колишнього «АМАСКО» залишається невирішеним. Домовитися із черговим власником так і не вдається. Щоб не зірвати у цьому мікрорайоні опалювальний сезон, доведеться звернутися до правоохоронних органів, повідомили на засіданні.

У міськвиконкомі провели нараду з підготовки до зими

В аварійному приміщенні залишається котельня на м’ясокомбінаті.

Всеволод Гаврильчук директор КП "Бердичівтеплоенерго": "Ми ведемо перемовини з організацією "Благоустрій". Там є два котли, які підходять. Можна було б все зробити, як потрібно, та, на жаль, не можемо знайти спільну мову у ціновому плані".

У перспективі – будівництво нової котельні в районі м’ясокомбінату.

Критично оцінив ситуацію із розрахунками та підготовкою до зими «Бердичівводоканалу» його директор Микола Ревуцький. Населення за воду сплатило на 90%. Проте у підприємства є борг за спожиту електроенергію – 418 тисяч гривень.

Микола Ревуцький директор МКП «Бердичівводоканал»: "Один із ключових і досить складних заходів із підготовки до зими - ремонт дюкерного переходу через річку Гнилоп’ять. Практично по ньому забезпечуються питною водою район Червоної гори, а також - район вулиці Новоіванівської, вокзалу, вулиці Свердлова. Дюкер вже дав першу тріщину. Ми його за допомогою місцевих водолазів і наших фахівців відремонтували тимчасово. Але він потребує негайної заміни. Боюся навіть припустити: якщо він вийде з ладу, то практично ця частина міста може залишитися без води".

Щоб вирішити питання із дюкером, потрібно до мільйона гривень, каже Микола Ревуцький.

Чи не буде ще гіршою вода в місті? - запитав його Василь Мазур. Адже з кранів тече рідина підозрілого кольору.

Микола Ревуцький директор МКП «Бердичівводоканал»: "У зв’язку із цвітінням річки вода йде не такої якості, як хотілося б. Хоча вона - в межах ГОСТу. Але нарікання від людей ми слухаємо. Робимо все, щоб покращити. Я хотів би скористатися нагодою і сказати нашим користувачам: кожна несплата призводить до того, що ми недопрацьовуємо. Навіть на якості води. Ми зараз працюємо над удосконаленням самої системи очистки. І це потребує грошей: не капітальних, а на рівні десятків тисяч гривень, що можемо отримати самотужки, за рахунок обігових коштів".

Про готовність до зими звітували і житлові підприємства.

№ 6 міський голова похвалив за оперативність, 3-й – за позитивні зміни у роботі. Не грубіянити людям – таку вимогу Василь Мазур висунув працівникам першого та 5-го житлових підприємств. Керівництву останнього дісталося через сміттєзвалища біля цукрорафінадного заводу та в районі м’ясокомбінату. Мовляв, контейнери вивозять чи не раз на рік. Не забули на засіданні і про підвальні приміщення. Незабаром туди навідаються із рейдами. Наприкінці року міський голова має намір проаналізувати роботу кожного ДВЖРЕПу.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "Будь-яка робота у всі часи залежить від людини - її дисциплінованості та відповідальності. Якщо людина недисциплінована, безвідповідальна, якщо лише створює вигляд, що працює, якщо немає спеціаліста, то й немає роботи. У будь-якій галузі".

Щоп’ятниці керівники відповідних служб звітуватимуть в управлінні ЖКГ про підготовку до зими.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "Якщо проаналізувати стан нашого житлового фонду, саме житлово-комунального господарства: тепломережі чи водоканалу - то ця готовність відносна. Вона дає можливість пережити зиму, забезпечити мінімальні послуги. Та це не вирішує проблем кардинально. Хотілося б розв’язувати саме такі питання, які б знімали багато зауважень з боку населення. Якщо добудуємо фільтрувальну станцію, то знімемо питання з водозабезпеченням міста".

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: