Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міськрайонній організації ТСОУ провели ХХІ звітно-виборчу конференцію

Time Додано: вівторок, 29 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Чим жила протягом 5-ти років Бердичівська міськрайонна організація Товариства сприяння обороні України обговорювали на ХХІ звітно-виборчій конференції. Сьогодні товариство переживає усі наслідки соціально-економічної ситуації, що склалася у країні, зазначив у звітній доповіді керівник бердичівського осередку Олександр Федорчук. Працюючи на принципах госпрозрахунку та самофінансування, констатував він, організації ТСОУ вимушені боротися за виживання. Та не дивлячись ні на що, говорить Олександр Федорчук, Бердичівська міськрайонна організація ТСОУ, успішно виконувала й виконує основну свою мету — сприяння обороні країни та підготовку членів Товариства до захисту Батьківщини і роботи у народному господарстві.

У міськрайонній організації ТСОУ провели ХХІ звітно-виборчу конференцію

Олександр Федорчук, голова Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ: “Хочеться відзначити, що організація наша за всіма параметрами є передовою. У першу чергу, це відбувається через те, що нам вдалося зберегти тих, людей, які у нас працювали до того. Окрім того, нам вдалося розширити матеріально-технічну базу, придбати сучасне обладнання. Усі транспортні засоби у нас нові: немає жодного, термін експлуатації якого складає більше 5-ти років. На цій базі ми і проводимо підготовку фахівців до лав ЗСУ і народного господарства.”

Нині бердичівський осередок ТСОУ нараховує майже 7000 членів, які об’єдналися у 42 первинні організації. Саме останнім належить чільна роль в організації патріотичного виховання молоді. У місті та районі налагоджена тісна співпраця між ними та громадськими й ветеранськими організаціями, військовою частиною та військкоматом. Заходи, що проводяться на рівні Бердичева та Бердичівського району, обласним керівництвом ТСОУ розцінюються як зразок для решти організацій Житомирщини. Наказом за підписом очільника обласного осередку товариства Михайла Ніколуся бердичівський підрозділ оголошено кращим в області.

Михайло Ніколусь, голова Житомирської обласної організації ТСОУ: “Я запросив сюди усіх директорів, головбухів, голів райміських організацій, інструкторів з організаційно-масової роботи, аби вони побачили й послухали, як у Бердичеві проводиться та ж сама конференція... Такі успіхи були б неможливі без розуміння нашої діяльності міською та районною владою... Там, де є розуміння органами влади нашої суспільно-корисної діяльності, там і показники, і гарна організація.”

Почуття патріотизму є тією рисою, що завжди відрізняла українців з-поміж інших мешканців Європи. Воно було запорукою тих успіхів, що їх у різні часи досягав український народ. Переконання у цьому висловили керівники міста й району. На думку Василя Мазура й Валерія Бабійчука, міськрайонна організація ТСОУ робить усе для того, аби зберігати традиції, закладені старшим поколінням.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Якби така організація, що існує у Бердичеві, була у кожному місті, думаю, у нас було б менше проблем у політиці, у вихованні молоді, і країна мала б інше бачення свого майбутнього.”

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: “Чимало державних організацій, установ і інституцій сьогодні переймаються і розуміють вагомість патріотичного виховання молодого покоління. Але МРО ТСОУ у цій системі посідає особливе місце, тому що саме вона має славні традиції, саме вона зуміла зберегти все те, краще, що було набуто у патріотичному вихованні і перенести це все вже на терени незалежної України.”

Голови та члени первинних організацій, де, на думку обласного й міського керівництва товариства найбільш добре поставлена робота з організації патріотичного виховання молоді, отримали грамоти та грошові винагороди. Подяками були нагороджені очільники установ та організацій, які тісно співпрацюють із ТСОУ. Первинні організації, які традиційно перемагають у різного роду змаганнях, отримали пневматичні гвинтівки.

Не обійшлося на конференції і без критики. Зі слів Олександра Федорчука, ще не всі усвідомлюють важливість виховання юнаків й дівчат у дусі поваги до старшого покоління. Заходи патріотичного спрямування мають набувати більш масового характеру.

На завершення конференції делегати вибирали того, хто очолюватиме міськрайонну організацію наступних 5 років. Цією людиною знову став Олександр Федорчук.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я переконаний, що саме його людський підхід, його бажання вкласти душу й серце у цю роботу, зберегти і примножити гарні традиції, що були закладені у нашому місті, дасть позитивний результат. Думаю, що такий досвід заслуговує на вивчення. В інших містах має бути саме такий підхід.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0