Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському парку грав духовий оркестр...

Time Додано: понеділок, 08 черв. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Звуки духового оркестру, майданчик перед сценою, неділя... Колись важко було уявити відпочинок у вихідний день без подібного антуражу. Повернути до Бердичева цю славну традицію вирішила адміністрація Парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка. Піднімати настрій відпочиваючим запросили учасників духового оркестру заводу «Прогрес».

У міському парку грав духовий оркестр...

Анатолій Тетьоркін, керівник народного аматорського духового оркестру заводу «Прогрес»: «Ми приїхали сюди, щоб у цей непростий час хоча б трішки відволікти людей від їхніх проблем. Хочеться, щоби вони налаштувалися на оптимістичний лад і вірили у те, що попереду у нас багато доброго. Та й просто відпочити і зарядитися позитивною енергією їм не завадить.»

Протягом 2-х годин парком лунала духова музика. Охочих її послухати зібралося близько двох десятків. Прогноз заслуженого працівника культури України Анатолія Тетьоркіна виявився не зовсім точним: зазвичай, говорить він, у подібних заходах із задоволенням беруть участь ті, кому, як то кажуть, «за...». Найвдячнішими ж слухачами «прогресантів» виявилися маленькі бердичівляни. Пасивність решти мешканців міста відвідувачі парку пояснили... кризою. Зовнішньою і внутрішньою.

Микола Івасюк, відвідувач парку: «Людей мало, бо вони, напевне, відвикли від подібного відпочинку, від таких свят... Криза, мабуть, дає про себе знати. А взагалі — оркестр чудовий, музика прекрасна...»

І пан Микола, і учасники оркестру впевнені: до приємного швидко звикаєш, отже наступного разу, кажуть, людей буде більше. Долучитися до прекрасного і просто гарно відпочити під звуки одного з кращих творчих колективів області усі бажаючі зможуть щонеділі із 17-ї по 19-ту годину.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський





Chatbubbles Коментарів: 0