Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському парку грав духовий оркестр...

Time Додано: понеділок, 08 черв. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Звуки духового оркестру, майданчик перед сценою, неділя... Колись важко було уявити відпочинок у вихідний день без подібного антуражу. Повернути до Бердичева цю славну традицію вирішила адміністрація Парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка. Піднімати настрій відпочиваючим запросили учасників духового оркестру заводу «Прогрес».

У міському парку грав духовий оркестр...

Анатолій Тетьоркін, керівник народного аматорського духового оркестру заводу «Прогрес»: «Ми приїхали сюди, щоб у цей непростий час хоча б трішки відволікти людей від їхніх проблем. Хочеться, щоби вони налаштувалися на оптимістичний лад і вірили у те, що попереду у нас багато доброго. Та й просто відпочити і зарядитися позитивною енергією їм не завадить.»

Протягом 2-х годин парком лунала духова музика. Охочих її послухати зібралося близько двох десятків. Прогноз заслуженого працівника культури України Анатолія Тетьоркіна виявився не зовсім точним: зазвичай, говорить він, у подібних заходах із задоволенням беруть участь ті, кому, як то кажуть, «за...». Найвдячнішими ж слухачами «прогресантів» виявилися маленькі бердичівляни. Пасивність решти мешканців міста відвідувачі парку пояснили... кризою. Зовнішньою і внутрішньою.

Микола Івасюк, відвідувач парку: «Людей мало, бо вони, напевне, відвикли від подібного відпочинку, від таких свят... Криза, мабуть, дає про себе знати. А взагалі — оркестр чудовий, музика прекрасна...»

І пан Микола, і учасники оркестру впевнені: до приємного швидко звикаєш, отже наступного разу, кажуть, людей буде більше. Долучитися до прекрасного і просто гарно відпочити під звуки одного з кращих творчих колективів області усі бажаючі зможуть щонеділі із 17-ї по 19-ту годину.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0