Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському Палаці культури змагалися дружини юних пожежних-рятувальників

Time Додано: середа, 23 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У рамках XIV-го Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних-рятувальників у міському Палаці культури відбувся зональний етап змагань. Організаторами заходу виступили ГУ МНС у Житомирській області та обласне управління освіти та науки, представники яких увійшли до складу журі фестивалю. Таким чином рятувальники та освітяни намагаються залучити молодь Житомирщини до вивчення правил безпеки життєдіяльності.

У міському Палаці культури змагалися дружини юних пожежних-рятувальників

Віталій Пилипчук заст. начальника РУ ГУ МНС у Житомирській обл.: «Метою даного заходу є поширення руху пожежних-рятувальників, навчання юного покоління основам правил безпеки життєдіяльності, формування у дітей поваги до професії пожежного-рятувальника, навичок і вмінь діяти індивідуально та колективно у надзвичайних ситуаціях. Завдяки подібним фестивалям з’являється можливість спілкування та прояву особистих творчих здібностей нашої молоді, а також популяризується активний та здоровий спосіб життя.»

Команди із 6 районів області не лише демонстрували знання протипожежних правил, але й акторські та музичні здібності. Бердичів на змаганнях був представлений учнями ЗОШ № 6, які стали кращими на попередньому, районному, етапі.

Наталія Корбут керівник ДЮПР (м. Бердичів): «Команда саме у цьому складі вже протягом 3-х років бере участь у подібних заходах на шкільному і міському рівнях та посідає призові місця... Ми сподіваємося перемогти завдяки нашому бажанню, нашому потенціалу. У нас – дуже розумні та артистичні діти. Так що ми маємо надію... Але не будемо забігати наперед.»

Наталія Росовецька учасниця ДЮПР (м. Бердичів): «Ми ретельно готувалися до змагань, намагалися підійти до них творчо, не використовуючи Інтернет та журнали.»

Театральна майстерність, яскравість образу, кращий творчий задум, згуртованість та єдність команди – ось неповний перелік чинників за якими оцінювалися виступи дружин.

Члени попільнянської команди «Ангел» розповіли присутнім, чим відрізняються рукави одягу від пожежного рукава, абревіатура ДТП від ДЮПР, пінка для гоління від піни, якою гасять пожежу. В ігровій манері юні пожежні-рятувальники продемонстрували, яким чином вберегти ліс від людей, а людей – від надзвичайних ситуацій у лісі.

Учасники фестивалю також розв’язували ситуативні завдання, під час яких давали відповіді на тести та визначали неїстівні гриби та ягоди. За підсумком двох конкурсів, бердичівляни стали другими, кращою було визнано команду «Ангел». Попільнянці зустрінуться із представниками ще трьох зон Житомирщини на обласному етапі фестивалю.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0