Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському палаці культури заспівали золоті хіти для коханих

Time Додано: субота, 07 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Як королев зустрічали жінок у міському палаці культури імені Олексія Шабельника. Аби подарувати їм справжнє свято оркестр заводу “Прогрес” під керівництвом Анатолія Тетьоркіна не жалів ні легенів, ні компліментів.

У міському палаці культури заспівали золоті хіти для коханих

Заради усміхнених облич бердичівлянок увесь колектив палацу наполегливо працював кілька місяців. Цього року артисти вирішили здивувати жінок золотими хітами 80: тими, під які колись танцювали на дискотеці, вперше знайомилися та закохувалися. Ніщо не забуто, і все можна повернути.

Валентина Бабич, завідуюча методичним відділом МПК ім. Шабельника: “Вечірки у стилі “ретро” зараз дуже модні. Така музика подобається усім: і молодим, і старим”.

Ірина Гончарова, головний режисер міського Палацу культури ім. О. Шабельника: “Цей концерт ми готували з великою радістю. З великою любов'ю до жінок”.

Ретро-дискотеку у палаці культури вирішили влаштувати справжню: із столиками з наїдками буфетів нинішніх і радянських часів та запальними танцями. Хіти “Веселых рябят”, Боні Ем, Вячеслава Добриніна подарували глядачам незабутні відчуття. Їм теж так хотілося пригубити келих шампанського і затанцювати під Свєтку Соколову. Аби ретро-дискотека вдалася на славу артистам довелося репетирувати цілими днями, і вчити англійську та французьку мови.

Чоловіки, які беруть участь у концерті зізнаються: співати для жінок напередодні 8 Березня — почесна і відповідальна місія. Вони ж бо впливають на святковий настрій представниць прекрасної половини.

Свій подарунок жінкам зробив і міський голова. Щоправда не пісенний, а шоколадний. Усім учасницям ретро-дискотеки — солодкий приз. Ретро-дискотека допомогла жінкам згадати щасливі моменти в житті, і повірити, що все найкраще таки попереду. Якщо вам не вдалося поринути в атмосферу 80 - не переймайтесь. У неділю увечері на телеканалі “ВІК” - повна версія концерту “Золоті хіти для коханих”.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0