Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському палаці культури заспівали золоті хіти для коханих

Time Додано: субота, 07 бер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Як королев зустрічали жінок у міському палаці культури імені Олексія Шабельника. Аби подарувати їм справжнє свято оркестр заводу “Прогрес” під керівництвом Анатолія Тетьоркіна не жалів ні легенів, ні компліментів.

У міському палаці культури заспівали золоті хіти для коханих

Заради усміхнених облич бердичівлянок увесь колектив палацу наполегливо працював кілька місяців. Цього року артисти вирішили здивувати жінок золотими хітами 80: тими, під які колись танцювали на дискотеці, вперше знайомилися та закохувалися. Ніщо не забуто, і все можна повернути.

Валентина Бабич, завідуюча методичним відділом МПК ім. Шабельника: “Вечірки у стилі “ретро” зараз дуже модні. Така музика подобається усім: і молодим, і старим”.

Ірина Гончарова, головний режисер міського Палацу культури ім. О. Шабельника: “Цей концерт ми готували з великою радістю. З великою любов'ю до жінок”.

Ретро-дискотеку у палаці культури вирішили влаштувати справжню: із столиками з наїдками буфетів нинішніх і радянських часів та запальними танцями. Хіти “Веселых рябят”, Боні Ем, Вячеслава Добриніна подарували глядачам незабутні відчуття. Їм теж так хотілося пригубити келих шампанського і затанцювати під Свєтку Соколову. Аби ретро-дискотека вдалася на славу артистам довелося репетирувати цілими днями, і вчити англійську та французьку мови.

Чоловіки, які беруть участь у концерті зізнаються: співати для жінок напередодні 8 Березня — почесна і відповідальна місія. Вони ж бо впливають на святковий настрій представниць прекрасної половини.

Свій подарунок жінкам зробив і міський голова. Щоправда не пісенний, а шоколадний. Усім учасницям ретро-дискотеки — солодкий приз. Ретро-дискотека допомогла жінкам згадати щасливі моменти в житті, і повірити, що все найкраще таки попереду. Якщо вам не вдалося поринути в атмосферу 80 - не переймайтесь. У неділю увечері на телеканалі “ВІК” - повна версія концерту “Золоті хіти для коханих”.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0