Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському Палаці культури вшанували медичних працівників Бердичева

Time Додано: середа, 18 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Їх називають рятівниками, спасителями, посередниками між людиною та Богом. Завдяки їм у мешканців міста з’являється віра та надія на одужання. Вони - члени Бердичівського медичного братства. Люди у білих халатах завжди повинні бути готовими до несподіванок, вирішили організатори урочистостей, і розпочали відзначення Дня медичного працівника не з грамот та подарунків, а зі святкового концерту, участь у якому взяли артисти МПК. Глядачі оплесками підтримували виступи місцевих талантів. Гарний настрій, що панував у залі, підсилила поява на сцені Бердичівського міського голови та його заступника. День медичного працівника - це свято кожного з нас, впевнені Василь Мазур та Іван Демусь, адже коли людина здорова, їй хочеться творити, кохати і, взагалі, дихати на повні груди. Кращим бердичівським лікарям, фельдшерам, медсестрам та санітаркам керівники міста вручили грамоти та грошові винагороди. Приємною звісткою для багатьох стало й те, що згідно розпорядження міського голови, кожен медичний працівник Бердичева отримає премію у розмірі 100 грн.

У міському Палаці культури вшанували медичних працівників Бердичева

Грамоти управління охорони здоров’я Житомирської ОДА працівникам медичної галузі Бердичева вручили головні лікарі центральної міської лікарні та госпіталю для інвалідів ВВв. Обидва заклади сьогодні є кращі в області, говорять їхні керівники, у більшості відділень встановлено сучасне обладнання та працюють справжні професіонали.

Анатолій Терефеєв головний лікар ЦМЛ: "У нас є багато планів на майбутнє. Ми знаходимо спільну мову і підтримку з боку міської влади. Кожного року ми здаємо в експлуатацію об’єкти будівництва, думаю, що і цей рік не буде виключенням. Вітаючи своїх колег зі святом, хочу кожному побажати міцного здоров’я та благополуччя у їхніх оселях. Дякую їм за те, що вони є самовідданими людьми, які люблять та цінують медицину."

Леонід Сога головний лікар госпіталю для інвалідів ВВв: "Хотілося б поздоровити колектив госпіталю зі святом та подякувати їм за невтомну працю. Я працюю у госпіталі близько 30-ти років. За цей час змінилося кілька поколінь медсестер та санітарок, але увага і ставлення до хворого з роками не змінилися. У нас існує єдине гасло: "Хворий завжди правий."

Не забули того дня і про ветеранів медичної галузі. Віра Кашеварова та Раїса Россель, які врятували десятки життів у часи Великої Вітчизняної, з рук Василя Мазура отримали квіти. Як завжди не з пустими руками прийшов на свято Володимир Кравченко. Дитячому відділенню ЦМЛ головний редактор "Землі Бердичівської" подарував тонометр.

Щодо ситуації у медичній галузі, то із часом у ній буде все гаразд, впевнений Бердичівський міський голова, влада й надалі створюватиме для цього необхідні умови. Медики ж, сподівається Василь Мазур, як і раніше, вкладатимуть у справу лікування людини свої серця і душі.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: "Бердичів завжди славився гарними лікарями та стосунками між медиками та хворими. Сподіваюся, що так залишатиметься й надалі. Можливо, є сьогодні і незадоволені... Але, впевнений, що завтра-післязавтра буде краще. Ми сьогодні працюємо над тим, щоб медицина була краще оснащена, забезпечена кадрами, щоб людина мала можливість піти до того лікаря, якого хоче."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0