Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському Палаці культури вшановували освітян Бердичева

Time Додано: неділя, 07 жовт. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

У міському Палаці культури під гаслом “Найкращій освіті найкращого міста” відбулися урочистості з нагоди свята працівників освітянської галузі. У залі зібралися люди, які впродовж всього професійного життя передають всю свою енергію, знання, уміння та турботу тим, кого називають надією нашої країни — юному поколінню. Багато теплих слів лунали на адресу педагогів із вуст представників міської влади. Минуле, сьогодення та майбутнє в значній мірі залежить саме від освітян, зазначив міський голова Василь Мазур. Та головне, за його словами, те, що сьогодні спостерігаються реальні позитивні зрушення у цій галузі.

У міському Палаці культури вшановували освітян Бердичева

Василь Мазур Бердичівський міський голова : “Зовсім недавно ми відкривали 7-му школу, думаю, що скоро відкриємо ЗОШ №6... Розвиток мережі дошкільних навчальних закладів — також важливе завдання, що стоїть перед міською владою...Розпочалася реконструкція ДНЗ №2, наступного року ми зможемо його відкрити. Тобто це — не просто слова, а реальна турбота про представників цієї професії...”

Професія вчителя вимагає, насамперед, вимогливості від самого себе та творчого ставлення до своєї роботи, говорилося на святі. Виступаючі висловили впевненість, що саме такі люди виховують молодь Бердичева.

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови : “Скільки ж знань та умінь, здоров’я та мужності, романтизму та любові повинно бути у людини для того, щоб присвятити себе справі виховання та навчання !”

Василь Толочко секретар міської ради : “Ви знаєте, про цю аудиторію я можу говорити вічно, але скажу коротко, я вітаю вас всіх зі святом! Всіх вас люблю!”

Одним із головних завдань педагога у своїй діяльності є прищеплення юному поколінню найкращих людських якостей, зазначила нач. управління освіти та науки міськвиконкому Тетяна Стельмах.

Тетяна Стельмах начальник управління освіти та науки міськвиконкому : “Хочу побажати всім своїм колегам...творчої наснаги, здоров’я, поваги від дітей та батьків, щоб наша держава була міцною, а завдяки нашим вихованцям вона саме такою і буде ”

У цей день когорта бердичівських освітян, які є володарями почесних звань та нагород, поповнилася новими іменами. На сцену для нагородження нагрудними знаками та грамотами Міністерства освіти та науки України, управління освіти та науки Житомирської ОДА, а також Бердичівської міської ради запрошувалися кращі з кращих. Деякі представники галузі віднині стануть володарями знаку “За досягнення в освіті м. Бердичева”, знаку, що за розпорядженням міського голови був заснований лише цього року.

Володимир Ольшевський директор політехнічного коледжу : “Це дуже велике свято для педагога, і, хоча це важка справа, зате потім видно результат. Сьогодні нам вдячні ті діти, які закінчили школи та інші навчальні заклади. Більшість з них знайшли себе у житті.”

Катерина Сальва заступник директора з виховної роботи ЕЗОШ № 10 : “Сьогодні хвилююча та неповторна мить — отримати такі високі нагороди в знак визнання моєї професії та сьогоднішнього свята. Своє кредо бачу в тому, щоб передавати свій досвід та виховувати дітей...”

Приємним сюрпризом для педагогів, у певній мірі, стало те, що до чималого списку нагород та подарунків, які вони отримали до свята, додасться ще й грошова премія. Кошти, а це близько 700 тис. грн., вже виділені з міського бюджету, запевнив присутніх Василь Мазур.

Вшановували освітян не тільки нагородами, а й гарними танцювальними та пісенними композиціями. Представники мистецьких кіл міста дарували свою творчість людям, які обрали навчання та виховання юних сердець справою свого життя.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0