Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Міському Палаці Культури відзначили День інваліда

Time Додано: середа, 09 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Міському Палаці Культури зібралися люди, які потребують особливої уваги та підтримки від суспільства. У Міжнародний день інвалідів їх поєднує одне горе — вроджені або ж набуті вади у здоров’ї. Для них влаштовують концерти, їм дарують подарунки, а вони навіть не знають, чи називати цей день святом. Голова правління міського союзу інвалідів Ніна Ковальчук, мабуть, висловила думку усіх присутніх: це добре, що хоча б раз у рік вони мають змогу зібратися у просторій залі Палацу.

У Міському Палаці Культури відзначили День інваліда

Ніна Ковальчук, голова правління Бердичівського союзу інвалідів: «Здоров’я вам. Я знаю, що його не буде, але хоча б відносного, такого, з яким ви сьогодні прийшли на свято. Це не свято, це наше горе, це наша біда. Та якби не було такого дня, ми б не знали, хто ще з наших “колег” з хвороби живий.»

Чудові голоси, яскравий репертуар та невимушена поведінка на сцені — це чарівні жінки із товариства сліпих. Вони та інші присутні у залі є особливими людьми, які щодня долають труднощі та отримують нові перемоги, говорить Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «особливі тому, що вміють радіти цим перемогам, по-особливому цінують життя, особливі тому, що люблять не тільки себе, а й оточуючих, особливі тому, що вміють дружити.»

За активну участь у суспільному житті, за витримку та мужність більше десяти чоловік отримали грамоти.

Серед них були і представники новоствореної у Бердичеві організації інвалідів на візках “Стимул”. Заснована вона була у липні цього року і налічує 20 чоловік. Ці люди не вважають себе обділеними та бажають брати активну участь у громадському житті міста, тому і створили організацію, розповідає її керівник Юрій Яремчук.

Юрій Яремчук, голова громадської організації інвалідів на візках: «Я хочу подякувати міській владі за виділене нам приміщення, за те, що допомагають нам із ремонтом. Ми плануємо створити там або ж спортивний клуб, або ж клуб для дозвілля інвалідів. Дуже важливо для таких людей просто виїхати з дому, переступити через себе.»

Члени організації людей на візках закликають усіх, хто має подібні проблеми приєднуватися до них, аби разом долати труднощі життя.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0