Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Міському Палаці Культури відзначили День інваліда

Time Додано: середа, 09 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У Міському Палаці Культури зібралися люди, які потребують особливої уваги та підтримки від суспільства. У Міжнародний день інвалідів їх поєднує одне горе — вроджені або ж набуті вади у здоров’ї. Для них влаштовують концерти, їм дарують подарунки, а вони навіть не знають, чи називати цей день святом. Голова правління міського союзу інвалідів Ніна Ковальчук, мабуть, висловила думку усіх присутніх: це добре, що хоча б раз у рік вони мають змогу зібратися у просторій залі Палацу.

У Міському Палаці Культури відзначили День інваліда

Ніна Ковальчук, голова правління Бердичівського союзу інвалідів: «Здоров’я вам. Я знаю, що його не буде, але хоча б відносного, такого, з яким ви сьогодні прийшли на свято. Це не свято, це наше горе, це наша біда. Та якби не було такого дня, ми б не знали, хто ще з наших “колег” з хвороби живий.»

Чудові голоси, яскравий репертуар та невимушена поведінка на сцені — це чарівні жінки із товариства сліпих. Вони та інші присутні у залі є особливими людьми, які щодня долають труднощі та отримують нові перемоги, говорить Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «особливі тому, що вміють радіти цим перемогам, по-особливому цінують життя, особливі тому, що люблять не тільки себе, а й оточуючих, особливі тому, що вміють дружити.»

За активну участь у суспільному житті, за витримку та мужність більше десяти чоловік отримали грамоти.

Серед них були і представники новоствореної у Бердичеві організації інвалідів на візках “Стимул”. Заснована вона була у липні цього року і налічує 20 чоловік. Ці люди не вважають себе обділеними та бажають брати активну участь у громадському житті міста, тому і створили організацію, розповідає її керівник Юрій Яремчук.

Юрій Яремчук, голова громадської організації інвалідів на візках: «Я хочу подякувати міській владі за виділене нам приміщення, за те, що допомагають нам із ремонтом. Ми плануємо створити там або ж спортивний клуб, або ж клуб для дозвілля інвалідів. Дуже важливо для таких людей просто виїхати з дому, переступити через себе.»

Члени організації людей на візках закликають усіх, хто має подібні проблеми приєднуватися до них, аби разом долати труднощі життя.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0