Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському Палаці культури відзначили 100-річчя Свято-Миколаївського собору

Time Додано: неділя, 21 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У міському Палаці культури відбувся урочистий акт з нагоди вшанування святителя чудотворця Миколая та 100-річчя Свято-Миколаївського собору. Зі святом бердичівлян привітали архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій та Бердичівський міський голова Василь Мазур.

У міському Палаці культури відзначили 100-річчя Свято-Миколаївського собору

З давніх давен у Бердичеві мешкали люди різних національностей, віросповідань і культур, що надавало місту неповторного колориту, зазначив у своєму виступі архієпископ Гурій. Свято-Миколаївський собор він вважає архітектурною перлиною, яка наповнена божественною благодаттю. Особливі слова подяки Гурій висловив прихожанам собору. Саме від їхньої активності, від того, наскільки люди люблять храм та віддають йому свою душу, залежить подальше його процвітання.

Гурій, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський: «Пройдя долгий путь от деревянной униатской церквушки до величественного православного собора, храм разделил судьбу нашего народа. Сегодня собор является местом, где многие люди, оторванные от духовных и исторических корней, возвращаются к своим истокам и участвуют в таинствах православной церкви... Мы верим, что помощь святых угодников никогда не оставит жителей и гостей славного града Бердичева и, конечно же, Свято-Николаевского собора.»

До Свято-Миколаївського собору прихожани приходять із турботою, а виходять із вірою, говорить Бердичівський міський голова. У його стінах людські душі отримують спокій, а серця — надію.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Коли у країні вирували революційні події, а в Європі пахло війною, у Бердичеві будували храм. Він вистояв і переміг нашу історію, і зараз стоїть величний і красивий. Головне те, що до нього приходять люди. Кожен храм стає величнішим і сильнішим від людської віри.»

Про багатовікову історію Свято-Миколаївського собору розповів настоятель храму — протоієрей Віталій. З нагоди славного свята він подарував архієпископу Гурію ікону із зображенням Миколая Чудотворця.

Завершилося відзначення ювілею концертом за участю церковного хору, викладацького та молодіжного хорів Бердичівського педагогічного коледжу, а також колективів міського Палацу культури та Будинку дитячої творчості ім. О. Разумкова.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0