Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Молодіжний клуб «Power»: розблокуй свою потужність!
Chatbox Maryavaw
http://xrumersale.site/ Revolut ...
Time 01:14 - 18-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському Палаці культури відбувся творчий звіт майстрів мистецтв та художніх колективів Бердичева

Time Додано: вівторок, 18 бер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У міському Палаці культури ім. О. Шабельника звітували майстри мистецтв та художні колективи Бердичева. Свої кращі здобутки вони показали мешканцям та гостям міста. На першому та другому поверхах Палацу розташувалася виставка робіт народних умільців. Художні твори і мистецьки вироби мали широкий жанровий діапазон: вишиванки, картини, декоративні розписи, вироби із соломки, різьба по дереву, писанки, фотороботи, м’які іграшки — все це приваблювало відвідувачів.

У міському Палаці культури відбувся творчий звіт майстрів мистецтв та художніх колективів Бердичева

Галина Іллічова — автор колекції вишиванок «Дивоцвіт України».

Галина Іллічова учасниця виставки: «Бажання вишивати виникло у мене дуже давно. Можливо, це закладено генетично: у мене дядько художник, син дуже непогано малює. Не кожен може передати побачене у малюнку, а от зробити це ниткою та голкою мені здалося можливим...»

Підбір кольорів, особливий естетичний вигляд та неповторні українські мотиви — ось, що на думку Людмили Кравчук, відрізняє її роботи та роботи її вихованців від інших.

Людмила Кравчук учасниця виставки: «Любов до української вишивки мені привили мати та бабуся, які займалися цим усе життя. Зараз моя мама живе у Чуднівському районі і там піднімає культуру вишивки. На а я, як спадкоємиця, вирішила так само відроджувати вишивку, але у Бердичеві.»

Живописні пейзажі, жіночі портрети та копії відомих картин представили Катерина Обуховська та Лариса Возняк. Зі слів майстринь, вишивка допомагає їм віднайти душевний спокій.

Катерина Обуховська учасниця виставки: «У цих роботах я бачу своє задоволення. Інший раз, як тяжко на душі, подивишся на картини і одразу стає приємно та радісно...»

Лариса Возняк учасниця виставки: «Вышивка — это отдушина для души, это особенное удовольствие... Когда вышиваешь, перед глазами проходит вся жизнь, вспоминается и хорошее, и плохое Хочется, чтобы эти работы радовали не только меня, но и остальных.»

У планах Лариси Возняк вишити кілька копій робіт відомого бердичівського фотографа Валерія Мельникова, який разом із членами фотоклубу «Бердичів» також взяв участь у виставці. Природа Полісся, краєвиди рідного міста та обличчя його мешканців — головна тема фотографів.

Різноманіттям напрямків та особливим творчим підходом порадувала відвідувачів виставки творчість юних бердичівлян — вихованців дитячих садків, позашкільних закладів та учнів шкіл міста. Кожна робота несла у собі частинку дитячої душі.

Усіма барвами заграла сцена Палацу культури: багате та самобутнє мистецтво Бердичівської землі дарували глядачам понад 30 кращих танцювальних та співочих колективів міста. Їхню творчість оцінювало журі, до складу якого увійшли відомі у мистецьких колах Житомирщини та України діячі. Із яскравою подією у житті міста усіх гостей свята привітав Бердичівський міський голова Василь Мазур.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Дуже мудре, навіть, двічі мудре рішення прийняло обласне керівництво культури. По-перше, вони відродили такі звіти. Із 2003-го року на Житомирщині вони не проводилися. Мабуть тому, що бердичвляни на них майже завжди були кращими... Друге те, що саме у своєму місті наші творчі колективи можуть порадувати як журі, так і мешканців міста.»

Україна починається в Бердичеві, співав соліст МПК Сергій Ігнатенко. Любов до малої Батьківщини доводили й інші виконавці. Вони дарували глядачам веснянки, веселі прогулянки, поліські волошки та циркові калейдоскопи. У танцювальному та співочому репертуарі бердичівлян присутні мотиви багатьох країн: французька лірика, латинський темперамент, візерунки північноамерикансього джазу та неповторна поліфонія мелодій рідного краю.

Зі слів головного режисера обласного музично-драматичного театру Наталії Тимошкіної, вони залишилися у захваті від побаченого.

Наталія Тимошкіна гол. режисер Житомирського обласного музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги: «В Бердичеве удивляет всё: оригинальность, фантазия, эстетика, от которой не просто получаешь удовольствие, но которая также прививает хороший вкус.»

Головний режисер театру зазначила: бердичівляни можуть пишатися своїми творчими здобутками та своєю унікальною душею.

Наталія Тимошкіна гол. режисер Житомирського обласного музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги: «Мы все в труде мастеровые: «народные» и рядовые, лауреаты или нет. И наша общая забота, чтоб наша общая работа оставила достойный след. Вы оставили в нашей душе неизгладимый свет. Спасибо вам за это !»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: