Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському палаці культури імені Олексія Шабельника народився новий ансамбль — народної пісні і танцю “Зорецвіт”

Time Додано: четвер, 26 бер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

На презентації у дитячій музичній школі він виспівував витанцьовував перед обласною атестаційною комісією, аби вона присвоїла колективу звання “народний”.

У міському палаці культури імені Олексія Шабельника народився новий ансамбль — народної пісні і танцю “Зорецвіт”

“Зорецвітом” ансамбль назвали не даремно, у ньому виступають самі бердичівські зірки. До того ж, усі учасники мають спеціальну освіту і великий творчий досвід. Відтак, попереду у ансамблю участь у різноманітних конкурсах.

Олена Петрівська, директор міського палацу культури ім. О. Шабельника: “Вони спеціалісти з великої літери. Всі — працівники культури. Люди, які хворіють культурою і не можуть без неї жити”.

Хоча звання “народний” ансамблю ще не присвоїли, - відповідне рішення має ухвалити колегія управління культури, у Бердичеві впевнені у майбутньому “Зорецвіту”. І навіть виділили гроші на костюми та підвісні мікрофони.

Звання народних та зразкових аматорських підтвердили усі колективи міського палацу культури імені Олексія Шабельника. Інакше і бути не могло, кажуть члени атестаційної комісії. Адже у Бердичеві завжди тримають високу планку. Іншої оцінки, ніж “відмінно” колективи не заслуговують.

Валерій Нужда, член атестаційної комісії: “Я ще 20 років тому сказав, що Бердичів — це місто високої культури. Я підтвердив свою думку. Ми прослухали вісім колективів — і усі відповідають рівню”.

Звання отримала і директор міського палацу культури. Олена Петрівська відтепер заслужений працівник галузі. Нагороду їй вручатимуть у Секретаріаті Президента України.

Юрій Кондратюк, голова атестаційної комісії: “Директор абсолютно заслужено отримала це звання. Позаторік у Рівному, на конкурсі директорів, вона вже була відзначена, як кращий директор. Але тоді вона позиціонувала себе як менеджер. Сьогодні Олена Петрівська довела, що вона — чудова і талановита людина”.

Наступна атестація на бердичівлян чекає через три роки. До того часу міський палац культури має на меті створити ще один новий колектив.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0