Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському палаці культури імені Олексія Шабельника народився новий ансамбль — народної пісні і танцю “Зорецвіт”

Time Додано: четвер, 26 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

На презентації у дитячій музичній школі він виспівував витанцьовував перед обласною атестаційною комісією, аби вона присвоїла колективу звання “народний”.

У міському палаці культури імені Олексія Шабельника народився новий ансамбль — народної пісні і танцю “Зорецвіт”

“Зорецвітом” ансамбль назвали не даремно, у ньому виступають самі бердичівські зірки. До того ж, усі учасники мають спеціальну освіту і великий творчий досвід. Відтак, попереду у ансамблю участь у різноманітних конкурсах.

Олена Петрівська, директор міського палацу культури ім. О. Шабельника: “Вони спеціалісти з великої літери. Всі — працівники культури. Люди, які хворіють культурою і не можуть без неї жити”.

Хоча звання “народний” ансамблю ще не присвоїли, - відповідне рішення має ухвалити колегія управління культури, у Бердичеві впевнені у майбутньому “Зорецвіту”. І навіть виділили гроші на костюми та підвісні мікрофони.

Звання народних та зразкових аматорських підтвердили усі колективи міського палацу культури імені Олексія Шабельника. Інакше і бути не могло, кажуть члени атестаційної комісії. Адже у Бердичеві завжди тримають високу планку. Іншої оцінки, ніж “відмінно” колективи не заслуговують.

Валерій Нужда, член атестаційної комісії: “Я ще 20 років тому сказав, що Бердичів — це місто високої культури. Я підтвердив свою думку. Ми прослухали вісім колективів — і усі відповідають рівню”.

Звання отримала і директор міського палацу культури. Олена Петрівська відтепер заслужений працівник галузі. Нагороду їй вручатимуть у Секретаріаті Президента України.

Юрій Кондратюк, голова атестаційної комісії: “Директор абсолютно заслужено отримала це звання. Позаторік у Рівному, на конкурсі директорів, вона вже була відзначена, як кращий директор. Але тоді вона позиціонувала себе як менеджер. Сьогодні Олена Петрівська довела, що вона — чудова і талановита людина”.

Наступна атестація на бердичівлян чекає через три роки. До того часу міський палац культури має на меті створити ще один новий колектив.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0