Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею

Time Додано: п'ятниця, 18 трав. 2018, 17:18 ( 4 міс. назад )

Цими днями у Бердичеві проходить міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У грі беруть участь представники старших класів, юнаки і дівчата із усіх шкіл міста. Презентація кожної із команд, так званого «рою», що складається із 8-ми чоловік, а також конкурси «Впоряд», «Стрільба» і «Ватра» пройшли першого дня у ЗОШ №10. Наступного заходи продовжились на території екологічного відділу Центру позашкілля ім. Разумкова. Першим завданням нового дня стало зведення табору. 12 наметів вправно розташували на галявині учасники гри, 12 роїв. Командували процесом ройові.

У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею

Окрім хлопців, учасниками ігор є дівчата. Вони стараються триматись нарівні.

Так само кажуть і організатори змагань – міське управління освіти і науки. Долучились до організації і проведення, а також готували дітей до військово-патріотичної гри викладачі предмету «Захист Вітчизни», вчителі фізичної культури, педагоги-організатори, медичні працівники закладів.

Серед етапів другого дня – конкурси «Відун», «Рятівник». Учасники отримали можливість продемонструвати свої теоретичні та практичні знання, позмагатись у наданні долікарської допомоги. А ще – долали купИни, проходили по жердинах, пересувались по-пластунськи і навприсідки тощо. Цікавою, хоч і нелегкою, видалась Данилу «смуга перешкод».

І хоч до служби в армії іще далеко, проте Даня каже:

За результатами конкурсів військово-патріотичної гри - на ІІІ-ому місці – рій 10-ої школи, на другій ступені – 4-ої. А перше дісталось команді 15 ліцею. Вітаємо! Переможець міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») поїде на обласну гру, що проходитиме у Зарічанах із 29 травня по 2 червня.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0