Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею

Time Додано: п'ятниця, 18 трав. 2018, 17:18 ( близько 1 місяця назад )

Цими днями у Бердичеві проходить міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У грі беруть участь представники старших класів, юнаки і дівчата із усіх шкіл міста. Презентація кожної із команд, так званого «рою», що складається із 8-ми чоловік, а також конкурси «Впоряд», «Стрільба» і «Ватра» пройшли першого дня у ЗОШ №10. Наступного заходи продовжились на території екологічного відділу Центру позашкілля ім. Разумкова. Першим завданням нового дня стало зведення табору. 12 наметів вправно розташували на галявині учасники гри, 12 роїв. Командували процесом ройові.

У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею У міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переміг рій 15-ого ліцею

Окрім хлопців, учасниками ігор є дівчата. Вони стараються триматись нарівні.

Так само кажуть і організатори змагань – міське управління освіти і науки. Долучились до організації і проведення, а також готували дітей до військово-патріотичної гри викладачі предмету «Захист Вітчизни», вчителі фізичної культури, педагоги-організатори, медичні працівники закладів.

Серед етапів другого дня – конкурси «Відун», «Рятівник». Учасники отримали можливість продемонструвати свої теоретичні та практичні знання, позмагатись у наданні долікарської допомоги. А ще – долали купИни, проходили по жердинах, пересувались по-пластунськи і навприсідки тощо. Цікавою, хоч і нелегкою, видалась Данилу «смуга перешкод».

І хоч до служби в армії іще далеко, проте Даня каже:

За результатами конкурсів військово-патріотичної гри - на ІІІ-ому місці – рій 10-ої школи, на другій ступені – 4-ої. А перше дісталось команді 15 ліцею. Вітаємо! Переможець міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») поїде на обласну гру, що проходитиме у Зарічанах із 29 травня по 2 червня.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0