Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міській зоні відпочинку не можна купатися

Time Додано: вівторок, 08 лип. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Літо у розпалі. Бердичівляни та гості міста, ховаючись від спеки, поспішають ближче до водойм. Люди хочуть відпочивати у безпеці та затишку. Цьогоріч на роботи у зоні відпочинку, що у провулку Піонерському, з міського бюджету витратили близько 6 тисяч гривень.

У міській зоні відпочинку не можна купатися

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "Готуючись до сезону, ми провели косіння бур’янів, кущів. При допомозі Центру зайнятості почистили доріжки, підготувалися до ремонту лавок у зоні відпочинку. На жаль, те, що було зроблено у минулому році, фактично, наполовину потрощено і знищено. Через це прийшлося відновляти: пофарбувати огорожу навколо зони відпочинку. Автомобілі тепер не заїздять туди, де відпочивають люди".

Комунальники не лише прибрали прибережну смугу у місці відпочинку, а й прочистили дно Гнилоп’яті, говорить Володимир Пономарчук. Та купатися у цій зоні, яка не має статусу пляжу, працівники санстанції не радять.

Ольга Протасевич, завідуюча відділенням комунальної гігієни Бердичівської СЕС: " Це місце знаходиться у двох санітарно-захисних зонах: підприємства "Беверс" (колишній "Комсомолець") і нашої каналізаційно-насосної станції. Вздовж берега проходить самоплинний каналізаційний колектор, так як не було коштів на обладнання напорного колектору. Тому ця зона є епідемічно небезпечною для купання".

Найкращі друзі відпочивальників - сонце, повітря та вода. Які ж характеристики останньої? Ми вирішили набрати води з річки. Звичайний огляд мало про що говорить. Більше знають у санітарно-гігієнічній лабораторії, де визначають хімічні та бактеріологічні показники води. Аналізи - задовільні. Та такої гарантії на майбутнє дати не можна, говорить Ольга Протасевич. Адже існують потенційні забруднювачі річки. Обережними треба бути і в місці відпочинку на Червоній Горі.

Ольга Протасевич, завідуюча відділенням комунальної гігієни Бердичівської СЕС: "Колись там був гарний пляж, облаштований "лягушатник" для дітей, було приємне, чисте місце, і з точки зору лабораторних досліджень. Багато років тому розпочав свою роботу земснаряд, він нарив, накопав і заглибив дно річки до 6 метрів. Та нарив у зоні пляжу. І виходить, що біля берега після 0,5-0,8-метрової глибини йде перепад - до 6 метрів. Це небезпечно. Парк колишнього шкіроб’єднання - це також чудова зона відпочинку. А пожежна водойма там також не входить до розряду пляжів".

У парку шкіроб’єднання відпочивальники залишають після себе купи сміття. Така ж картина і на території міської зони відпочинку. Люди самі часто створюють небезпеку для свого здоров’я.

Антоніна Войчук, медична сестра ЦМЛ: "На пошуково-рятувальній службі на воді працює медпункт: із 10. 00 - до 18. 00 щоденно. Люди звертаються в основному з порізами. Через це ми просимо тих, хто відпочиває, щоб не кидали та не били пляшки, не смітили".

Двірник у зоні відпочинку щоранку збирає два мішки сміття. Ще більше його - у святкові дні. Дехто вправляється у силі, руйнуючи лавки.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "Користуючись нагодою, я хотів би звернутися до наших бердичівлян, щоб вони належним чином ставилися до нашої зони відпочинку, куди приходять із дітьми, рідними. Невже потрібно так вести себе? Ми там підключили і міліцію, щоб патрулювала там, приходила на пляж, щоб підтримувати громадський порядок. Ще нам там треба по периметру пляжу відновити вуличне освітлення".

Зону відпочинку обіцяють упорядковувати і далі. Та бердичівляни мріють про справжні пляжі.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0