Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Медичному коледжі панували принцеси та злі відьми

Time Додано: субота, 26 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Справжню новорічну казку влаштували студенти Медичного коледжу для дітей їхніх педагогів. На порозі актової зали усіх зустріла Зима разом зі сніжинками. Привітавши із наступаючим Новим роком, повела дітей у дивовижний світ казки. Юні глядачі насолоджувалися чудовою грою студентів, переодягнених у Білосніжку, її мачуху, короля та принцесу. Та найбільше малюкам сподобалась команда Баби-Яги.

У Медичному коледжі панували принцеси та злі відьми

У класичному казковому сюжеті вона та інші негативні персонажі намагаються зіпсувати дітям новорічне свято. У цій виставі було все навпаки. Баба-Яга разом із кащеєм, чортом та кікіморою станцювали з дітьми веселого танка, доводячи цим, що теж полюбляють святкувати Новий рік.

У гості до малюків завітала навіть східна принцеса. Вона влаштувала дітям декілька конкурсів. За перемоги у них отримували подарунки, що їх заздалегідь підготували студенти.

Не могли учасники вистави не згадати, що увесь католицький світ відзначає Різдво Сина Божого. Тож і привітали колядками усіх присутніх з цим яскравим, добрим, чистим святом.

Аби діти відчули справжній новорічний дух, до них прийшли Дід Мороз та Снігуронька. За гарно розказаний вірш або чудово виконану пісню добрий дідусь із онучкою дарували гостям свята цукерки та інші солодощі.

Подібні заходи є традицією у Медичному коледжі, розповідає заступник директора Тетяна Гороф’янюк. При чому, каже вона, студенти самі готують усі концерти, самі пишуть сценарії та самі виконують у виставах ролі.

Тетяна Гороф’янюк, заступник директора з виховної роботи та гуманітарних питань БМК: «Діти підготували казку на сучасний манер, проте у ній збережено всі народні традиції. Студенти активно готувалися та отримали задоволення від своєї роботи. Для нас вони розкриваються з іншого боку. Ми бачимо у них набагато більше доброти, тепла. На мою думку, чим більше організовувати свят у навчальних закладах, тим більше діти ставатимуть гуманнішими та вихованішими.»

Наталія Збрищак, студентка ІV курсу БМК: «Хочеться, щоб діти не забували про існування таких казкових героїв, які є добрими, вчать хорошому, щирому. Також хотілося створити новорічний настрій для всіх. Приємно, що дітям сподобалося. Та і нам було приємно готуватися до концерту й брати у ньому участь.»

Наступними етапами новорічних свят у коледжі будуть вистави для студентів та викладачів. Концерти дають можливість проявити себе з усіх сторін, говорять студенти. Тож і намагаються вони організовувати все більше таких гучних та веселих заходів.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0