Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У медичному коледжі навчально-виховний процес відслідковують за допомогою відеокамер

Time Додано: п'ятниця, 25 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Віднедавна викладачі Бердичівського медичного коледжу отримали змогу зосередитися лише на навчально-виховному процесі: за порядком та тишею в аудиторіях слідкують відеокамери зовнішнього спостереження. У закладі є 8 таких відеокамер — на подвір’ї, у коридорах, вестибюлі, гардеробі та у лекційних аудиторіях, незабаром встановлять дев’яту. За словами керівництва коледжу, коштувало таке задоволення близько 20 тис. грн. Наявність відеокамер позитивно впливає на поведінку студентів та прагнення викладачів до підвищення навчально-методичного рівня, стверджує заступник директора з навчальної роботи Лідія Савченко

У медичному коледжі навчально-виховний процес відслідковують за допомогою відеокамер

Лідія Савченко заступник директора з навчальної роботи: «Діти не псують меблі, панелі та шпалери. Вони стали більш дисциплінованими... Я вважаю, що встановлення відеокамер позитивно впливає на навчально-виховний процес. Студенти стали ввічливішими, навіть у відношенні один до одного. Звичайно, це дисциплінує і викладачів, хоча ніяких зауважень до них з мого боку не було й раніше... Змінилися також відносини студента і викладача, лекції не проводяться застарілими методами.»

Без допомоги всевидячого ока відеокамери, продовжує Лідія Савченко, не обійтися і під час вступної кампанії. Наявність техніки має позбавити працівників закладу від непорозумінь із батьками та абітурієнтами.

Лідія Савченко заступник директора з навчальної роботи: «Ми оформили одну аудиторію, де проходить прийом документів - там ведеться відеоспостереження та озвучення... Камера встановлена спеціально для того, щоб прослідкувати роботу приймальної комісії, технічних секретарів та їхнє вміння спілкуватися із батьками і абітурієнтами... Починаючи із цього навчального року, усі аудиторії, де проходитимуть вступні іспити, матимуть відеокамери. Вони виходитимуть на актову залу, де встановлено 2 телевізори. Ми, із метою прозорості, будемо запрошувати батьків подивитися за тим, як 1,5 години їхня дитина здає тести, складає іспит, проходить співбесіду. »

Викладачі медичного коледжу запевняють, що на їхню роботу зовнішнє спостереження суттєво не впливає, студенти, за їхніми словами, до камер також звикли, хоча і визнають: певний дискомфорт відчувається.

Лариса Сергєєва викладач педіатрії: «У тому, що можна проконтролювати, чим займаються студенти у той час, коли я читаю лекцію, ... звичайно, є позитивний момент. У встановленні відеокамер я негатива не бачу... Що це втручання у особисте життя ? То ми — на роботі, і це не є нашими особистим життям.»

Ганна Свінціцька студентка III-го курсу: «Зараз ми вже більше пристосувалися до того, що на нас дивляться камери, майже не звертаємо на них уваги. Хоча іноді буває, що це трохи заважає... Взагалі ж, для недисциплінованих студентів це корисно. Вони стали згуртованішими та уважніше слухають викладача.»

За тим, що відбувається у приміщенні та подвір’ї медичного коледжу спостерігає лише директор Володимир Клименюк. Найближчим часом таку змогу отримають і охоронці. За задумом керівництва, це має сприяти збереженню матеріально-технічної бази закладу.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0