Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У криниці душі разом із Богом…

Time Додано: п'ятниця, 12 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У Маркушах не приховують, що хочуть, аби душі дітей, які зростають на Бердичівській землі, були б, немов кринична вода. Кришталево чистою, без домішок жорстокості, заздрості та невігластва ці душі стануть, якщо діти житимуть із Богом у серці, переконані освітяни району і, зокрема, директор Маркушівської школи Людмила Михальченко. Через те тут не полишають займатися справами богоугодними. Нещодавно на території школи урочисто відкрили каплицю, яку назвали ім’ям Нестора Літописця, а у день, коли українці згадували преподобного Нестора та відзначали свято української писемності й мови, у тамтешній школі відбувся І-й районний дитячо-юнацький фестиваль християнської пісні й духовної музики «Душі криниця». Участь у ньому взяли учні 18-ти шкіл Бердичівщини.

У криниці душі разом із Богом…

Ієромонах Мануїл, настоятель парафії с. Маркуші: «Наша сегодняшняя встреча особенно ценна и весьма актуальна. Она позволит нам поделиться нравственно-творческим опытом и умножит в учащихся духовные ценности, столь необходимые для достойной жизни… Верю, что сегодняшний фестиваль положит начало доброй традиции и положительно повлияет на подрастающее поколение.»

Ці діти співають про те, що, не дивлячись на свій юний вік, вже давно йдуть дорогою життя поруч з Ісусом. Вони з радістю дивляться Йому у вічі, а вірус, відповідальний за наявність в організмі страху й сумніву, падає замертво, скошений вірою у Божу милість.

Яна Матвієнко, учениця Красівської ЗОШ: «У житті мені доводиться не важко, можна сказати, навіть, легко. Усі свої переживання, увесь свій гнів, усі свої почуття я скеровую у відповідності з Божою присутністю. Він – живий, просто до Нього треба звернутися з вірою і Він допоможе.»

Вони намагаються запалити у людських серцях свічу, свіча ця має горіти для усіх, хто прокладає свою життєву стежину, її тепло повинно зігрівати близьких, її світло – досягати тих, кого вже зустріли у Царстві Божому. Підлість і брехня нині готові натягнути на себе будь-яку маску, аби породичатися з людиною: юні душі противляться цьому, просячи Бога, аби той наділив їх необхідними розумом і силою.

Олег Яценко, учень Гришковецької гімназії: «Взагалі-то це дуже цікава тема, приємно було виступити, хочеться, звичайно, посісти на фестивалі призове місце. У своєму житті я теж намагаюся дотримуватися Господніх заповідей. Звісно, це важко, але треба старатися і я стараюся не грішити.»

Отже, мабуть, не даремно організатори цього фестивалю називають себе свого роду сівачами. Кажуть, що не втомляться засівати дитячі душі зернами духовності й доброти. Колись промінь віри засяяв в їхніх серцях, тепер дорослі спішать збагатити ним своїх вихованців.

Валентина Поліщук, вчителька християнської етики Маркушівської ЗОШ: «Мені часто задають питання, чи є якийсь результат від того, що ми навчаємо дітей християнській етиці. Але ж зрозумійте: ми не можемо відчути це одразу. Пройдуть роки, може місяці, а може й дні, доки настане момент, коли ми побачимо результат того, що сіяли. А цей фестиваль – то зерно, що буде проростати у душах дітей.»

Організатори фестивалю впевнені у тому, що він стане традиційним. Інакше й бути не може, додають, адже це дійство несе лише добро, віру і любов – поняття, які, напевне, й відрізняють справжню людину від просто двоногої живої істоти.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0