Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У країні відзначили День рятівника

Time Додано: вівторок, 23 вер. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Сухою офіційною мовою, головним їхнім завданням є оперативне реагування на природні катаклізми, аварії та катастрофи техногенного характеру. Вони приходять на допомогу, коли надзвичайна подія втручається у сталий ритм життя людини. Рятують потопаючих, гасять пожежі, виїжджають на ДТП, вилучають та знешкоджують вибухонебезпечні предмети. 17 вересня обрано днем професійного свята пожежних та працівників аварійно-рятувальних формувань не випадково. У цей день, православна церква вшановує Ікону Божої Матері “Неопалима Купина”, яка є покровителькою рятувальників. Зі слів МНСників, це покровительство вкрай необхідне, адже мало не щодня їм приходиться бувати у надзвичайних ситуаціях, демонструючи професіоналізм та особисту мужність.

У країні відзначили День рятівника

Численні вітання лунали 17 вересня на адресу бердичівських рятівників. Свою пошану до їхньої нелегкої праці виказали очільники міста та району, а також керівництво ГУ МНС у Житомирській області. Виступаючі бажали здоров’я, поваги від людей та від держави. Щодо підтримки міської та районної влади, то на неї рятувальники завжди можуть розраховувати.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Так створене суспільство — хтось когось повинен захищати. Не всі народжуються сильними, сміливими, є частина людей, які потребують захисту. А є така категорія, яким, напевне, батько та мати заклали в серце, душу і характер щось таке, завдяки чому вони здатні брати на себе відповідальність у надзвичайній ситуації і рятувати людей. Це ви, шановні рятувальники.”

Леонід Бакановський голова Бердичівської РДА: “Це літо було спекотним, що призводило до виникнення великої кількості пожеж. На одній з таких я був присутнім, і бачив, як працювала ваша частина. Знаєте, той професіоналізм, який ви проявили, дійсно заслуговує на багато добрих слів.”

Свідченням гідної оцінки діяльності пожежних та працівників аварійно-рятувальних підрозділів міста та району стали численні грамоти, які Василь Мазур та Леонід Бакановський вручили представникам мужньої та небезпечної професії. Грамоти та подяки отримали також ліквідатори наслідків повені на Західній Україні та начальники штабів цивільної оборони ЗОШ міста, завдяки яким про професію рятувальника дізнаються школярі. Чергові звання отримали працівники СДПЧ-9. Бердичівський підрозділ — один із найпотужніших на Житомирщині, вважає обласне керівництво ГУ МНС.

Людмила Павлюк заст. начальника ГУ МНС України у Житомирській обл.: “Підрозділ рятував людей не тільки у межах міста та району, але й на теренах області та країни — на ліквідації повені на Західній Україні. Надійшло багато подяк саме за роботу бердичівських рятувальників. Хочеться відзначити високий професіоналізм та людські якості ваших працівників. Якби вони не були самовідданими, якби не були готові у будь-яку мить пожертвувати власним життям, то не було б, мабуть і тих здобутків, що їх має цей підрозділ.”

Напередодні свята звання полковника отримав начальник Бердичівського РУ ГУ МНС у Житомирській обл. Ігор Шевчук. Керівник бердичівських МНСників розповів про повсякденну роботу свого підрозділу. Нею можно пишатися, переконаний він, не дивлячись на проблеми, яких у рятувальників більш ніж достатньо.

Ігор Шевчук начальник Бердичівського РУ ГУ МНС України у Житомирській обл.: “Цей рік виявив цілий ряд проблем: по-перше, це недостатня кількість особового складу. Коли усі машини виїжджають на виклики, у нас залишається лише один черговий. Для такого міста та району — це дуже мало. Друге, це те, що ми працюємо на застарілій техніці, яка своє давно вже віджила... У нас є машина, яка має вивозити на пожежі 5 т. води. Вже одразу після виїзду з частини вона ламається. Ну і саме болюче питання — це пальне. На рік нам потрібно 15-18 т. пального, 400 л. масла. Через те, що техніка застаріла, йде величезний перерасход паливно-мастильних матеріалів.”

Нинішній рік, зі слів Ігоря Шевчука, був чи не найскладнішим для Бердичівського підрозділу рятувальників. Та вони виконали поставлені завдання, за що заслуговують на пошану.

Ігор Шевчук начальник Бердичівського РУ ГУ МНС України у Житомирській обл.: “У цей день я хотів би привітати та подякувати усім працівникам служби цивільного захисту. Бажаю їм здоров’я, гідної заробітної плати, поменше виїздів на виклики, благополуччя у сім’ях, де чекають на їхнє повернення. Хочу запевнити усіх, що служба “01” - завжди у бойовому розрахунку, завжди готова прийти на допомогу. Наше гасло - “Допомогти. Врятувати. Запобігти.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0