Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У костьолі Святої Варвари відзначили престольне свято

Time Додано: неділя, 07 груд. 2008, 06:00 ( майже 9 років назад )

До своєї покровительки та заступниці щиро зверталися у Костьолі Святої Варвари. У день престольного свята храму службу Божу очолив єпископ Ян Пурвінський, ординарій Києво-Житомирської дієцезії. Разом із парафіянами Великомучениці Варварі молилися вищі посадові особи міста та настоятелі декількох парафій.

У костьолі Святої Варвари відзначили престольне свято

Варвара була єдиною донькою багатого язичника Іліополя (Мала Азія). Вона була дуже красивою, тому батько ховав її від спокусливого ока. Сидячи у зачиненій кімнаті, дівчинка поступово стала сумніватися в тому, що світ навколо могли створити язичницькі боги. Вона подружилася із християнками і таємно від батька охрестилася.

Ян Пурвінський, ординарій Києво-Житомирської дієцезії: “Знайшовши Христа, дівчина пожертвувала всю свою любов та дівицтво. Від батька вона не таїлася, визнала, що вона є християнкою. Батько побив її і сам видав на страждання”

За сповідання віри Христової Варвару кинули у в'язницю, а потім власний батько убив її мечем. Святу вважають покровителькою шахтарів та помічницею усіх, хто перебуває у скрутних життєвих обставинах. Вона допомагає подружнім парам, які не мають дітей, до неї звертаються із проханнями про кращу долю. Парафіяни храму у Варвари просили благодаті, особливо для хворих людей. І дякували єпископу за те, що він молиться з ними.

отець Віктор Маковський, настоятель костьолу Святої Варвари: “Щиро Вам дякую, владико. За те, що Ви завжди є з нами. Ми завжди за Вас молимося. Щодня за півгодини до служби Божої. Парафіяни моляться за єпископів, священників”.

Своє заключне слово єпископ Ян Пурвінський сказав дітям. Він наказав маленьким парафіянам дотримуватися правил дорожнього руху, не гратися із сірниками та щодня пам'ятати про Бога. Ординарій помолився за дітей і привітав вірян із Новим роком та Різдвом Христовим.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0