Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У костьолі Святої Варвари відзначили престольне свято

Time Додано: неділя, 07 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

До своєї покровительки та заступниці щиро зверталися у Костьолі Святої Варвари. У день престольного свята храму службу Божу очолив єпископ Ян Пурвінський, ординарій Києво-Житомирської дієцезії. Разом із парафіянами Великомучениці Варварі молилися вищі посадові особи міста та настоятелі декількох парафій.

У костьолі Святої Варвари відзначили престольне свято

Варвара була єдиною донькою багатого язичника Іліополя (Мала Азія). Вона була дуже красивою, тому батько ховав її від спокусливого ока. Сидячи у зачиненій кімнаті, дівчинка поступово стала сумніватися в тому, що світ навколо могли створити язичницькі боги. Вона подружилася із християнками і таємно від батька охрестилася.

Ян Пурвінський, ординарій Києво-Житомирської дієцезії: “Знайшовши Христа, дівчина пожертвувала всю свою любов та дівицтво. Від батька вона не таїлася, визнала, що вона є християнкою. Батько побив її і сам видав на страждання”

За сповідання віри Христової Варвару кинули у в'язницю, а потім власний батько убив її мечем. Святу вважають покровителькою шахтарів та помічницею усіх, хто перебуває у скрутних життєвих обставинах. Вона допомагає подружнім парам, які не мають дітей, до неї звертаються із проханнями про кращу долю. Парафіяни храму у Варвари просили благодаті, особливо для хворих людей. І дякували єпископу за те, що він молиться з ними.

отець Віктор Маковський, настоятель костьолу Святої Варвари: “Щиро Вам дякую, владико. За те, що Ви завжди є з нами. Ми завжди за Вас молимося. Щодня за півгодини до служби Божої. Парафіяни моляться за єпископів, священників”.

Своє заключне слово єпископ Ян Пурвінський сказав дітям. Він наказав маленьким парафіянам дотримуватися правил дорожнього руху, не гратися із сірниками та щодня пам'ятати про Бога. Ординарій помолився за дітей і привітав вірян із Новим роком та Різдвом Христовим.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0