Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Коростені – деруни, у Бердичеві – ПампуШОУ!

Time Додано: четвер, 20 вер. 2018, 16:09 ( 8 міс. назад )

Зайшов у гості до українця – готуйся до того, що будуть годувати. Смачно, ситно, можливо, й невибагливо, але вже точно від душі та рясненько...

У Коростені – деруни, у Бердичеві – ПампуШОУ!

У що лишень не вбиралися гостинні стіни місцевого молодіжного центру «М-Формація» за час його існування: цього разу тамтешній інтер’єр прикрасили дзвінкоголосі дівчата, закарпатські мелодії, вишивані рушники, глечики з капелюхами. А в центрі – вони, головні героїні фестивалю «ПампуШОУ» – українські пампушки та представниці читацького об’єднання «Гармонія», котрі знову зібралися усі разом після невеличких серпневих канікул.

Невеличкі, круглі, пишні й пахучі пампушки слугують однією з визнаних окрас багатої на кулінарну історію вітчизняної кухні. Виготовляють їх зазвичай із пшеничного, житнього або ж гречаного дріжджового тіста, начиняють ягодами, маком чи варенням, а часто – не начиняють нічим взагалі, щедро здобрюючи при цьому часниковою поливкою.

Музичні композиції плюс невеличкий екскурс в історію українських пампушок та їхніх європейських сестер-близнючок виступили на «ПампуШОУ» в якості аперитиву до головної страви фесту – дегустації та оцінки презентованих апетитних кругляшів. Організатори сформували незалежну суддівську читацько-мистецько-журналістську комісію, очолила яку Тетяна Щенявська. Дегустаторам належало скуштувати не мало не багато 11 різних видів пампушок – 11 витворів кулінарного мистецтва від працівниць бібліотеки та активісток «Гармонії». Оцінювали за п’ятибальною системою: хто набрала більше балів – та і переможниця. Як і передбачалося, суддям довелося нелегко: бібліопампушки нічим не поступалися пампушкам «гармонійним», і це при тому, що у кожній булочці відчувався фірмовий почерк господині. За результатами дегустації, «ПампуШОУ» отримало ще одну героїню: найсмачніші пампушки презентувала завідувачка відділом обслуговування Центральної бібліотеки Валентина Лукашук.

І знову неповторна українська пісня та вже спільне пампушкове застілля. Гості «М-Формації» попалися слухняні, ввічливі і господарям не перечили: запросили усіх до столу – будь ласка, нагадали, аби господиням управним добрим словом віддячили – хіба ж важко?..

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0