Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У конкурсі на посаду директора школи №7 перемогла Алла Калінська

Time Додано: субота, 30 лист. 2019, 14:10 ( 7 міс. назад )

Конкурс на посаду директора загальноосвітньої школи №7 імені Віктора Пастуха добіг свого завершення. Днями відбувся третій та останній етап відбору на цю посаду.

У конкурсі на посаду директора школи №7 перемогла  Алла Калінська

Після раніше пройденого тестування і вирішення ситуативних завдань, претендентам належало провести публічну презентацію власного плану розвитку сьомої школи на найближчі шість років. І першою, згідно жеребкування, це робила Анна Живун, нинішній заступник директора сьомої школи з навчально-виховної роботи.

У сьомій школі нині працюють двоє кандидатів педагогічних наук, 16 педагогів вищої категорії та 12 – першої. Директор, на думку Анни Живун, спочатку має створити комфортні умови для праці колективу, а вже потім вимагати результат.

Після презентації члени конкурсної комісії поцікавились у претендентки, про які досягнення вона зможе прозвітувати через рік перебування на директорській посаді; які найголовніші проблеми сьомої школи і як їх можна вирішити; де, крім міського бюджету, варто шукати кошти на реалізацію проєктів та як підвищити якість знань учнів.

На такі ж питання згодом дала відповідь і друга претендентка на посаду Алла Калінська. Із цього вересня вона виконує обов’язки директора школи №7, має звання кандидата педагогічних наук і раніше працювала в 14-му колегіумі. Якщо стане директором сьомої, то, каже, перетворить цей заклад на гімназію добра, любові та успіху.

Обидві претендентки на посаду керівника школи збираються працювати над зміцненням її матеріально-технічної бази, співпрацювати з батьками, створювати умови для всебічного розвитку дітей, розширювати мережу гуртків тощо.

Кожен член конкурсної комісії виставив свою оцінку презентаціям і співбесідам, після чого вивели середній бал кожного претендента. Додавши результати двох попередніх етапів відбору, отримали наступне.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0