Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко

Time Додано: вівторок, 13 бер. 2018, 16:41 ( 8 міс. назад )

На базі ПТУ №4 та зварювального цеху заводу «Прогрес» відбувся ІІ-ий обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів із професії «Електрозварник ручного зварювання». Взяли участь у конкурсі 10 кращих учнів, юних зварників із різних куточків області: Житомира, Олевська, Баранівки, Коростеня, Овруча, Любара і, звісно ж, Бердичева.

У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко

Першим етапом змагань стало теоретичне тестування із предметів професійної підготовки. Найкращі знання теорії показав учень Бердичівського ПТУ №4 Владислав Пилипенко. Колись, згадує хлопець, обрав професію за порадою дядька.

Практичну роботу виконували учні ПТУ у прогресівському цеху. Завдання було чітким і зрозумілим для усіх учасників: потрібно виготовити металевий короб з випробуванням його на герметичність. Роботу слід виконати охайно, вчасно (за 25 хв.) і, найголовніше, якісно. За цим спостерігало поважне журі, у складі якого й головний зварник заводу «Прогрес» Андрій Деньщиков. Він називає основні критерії оцінювання:

Спочатку Максим, учень із Новоград-Волинського, заварив виріб, а тепер відшліфовує деталі. Хвилюється, бо найголовніше – далі: цей бачок мають випробувати у роботі, під тиском до 6 атмосфер.

Учасники конкурсу знають: професія електрозварника сучасна, затребувана і високооплачувана. Талановитих випускників завжди раді бачити на заводі, хвилює тільки так звана «війна кадрів», коли кращі фахівці їдуть працювати за кордон.

Андрій Деньщиков і сам свого часу пройшов навчання від ПТУ до політехнічного університету. Був електриком, ремонтником, інженером-технологом, а нині – головний зварник підприємства. Це, зазначає, почесно і престижно.

І ось очікувані результати. У конкурсі на кращого електрозварника перемогу здобув учень Бердичівського ПТУ №4 Владислав Пилипенко, ІІ і ІІІ вибороли Максим Бурдаков і Максим Шевчук із Житомирського вищого ПТУ. Сьогодні вони ще учні, а взавтра увіллються в робітничі ряди. І тут, на батьківщині, професія електрозварника не менш затребувана, ніж за кордоном, і вкрай потрібні робітничі руки.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0