Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко

Time Додано: вівторок, 13 бер. 2018, 16:41 ( 11 міс. назад )

На базі ПТУ №4 та зварювального цеху заводу «Прогрес» відбувся ІІ-ий обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів із професії «Електрозварник ручного зварювання». Взяли участь у конкурсі 10 кращих учнів, юних зварників із різних куточків області: Житомира, Олевська, Баранівки, Коростеня, Овруча, Любара і, звісно ж, Бердичева.

У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко У конкурсі на кращого електрозварника переміг учень ПТУ №4 Владислав Пилипенко

Першим етапом змагань стало теоретичне тестування із предметів професійної підготовки. Найкращі знання теорії показав учень Бердичівського ПТУ №4 Владислав Пилипенко. Колись, згадує хлопець, обрав професію за порадою дядька.

Практичну роботу виконували учні ПТУ у прогресівському цеху. Завдання було чітким і зрозумілим для усіх учасників: потрібно виготовити металевий короб з випробуванням його на герметичність. Роботу слід виконати охайно, вчасно (за 25 хв.) і, найголовніше, якісно. За цим спостерігало поважне журі, у складі якого й головний зварник заводу «Прогрес» Андрій Деньщиков. Він називає основні критерії оцінювання:

Спочатку Максим, учень із Новоград-Волинського, заварив виріб, а тепер відшліфовує деталі. Хвилюється, бо найголовніше – далі: цей бачок мають випробувати у роботі, під тиском до 6 атмосфер.

Учасники конкурсу знають: професія електрозварника сучасна, затребувана і високооплачувана. Талановитих випускників завжди раді бачити на заводі, хвилює тільки так звана «війна кадрів», коли кращі фахівці їдуть працювати за кордон.

Андрій Деньщиков і сам свого часу пройшов навчання від ПТУ до політехнічного університету. Був електриком, ремонтником, інженером-технологом, а нині – головний зварник підприємства. Це, зазначає, почесно і престижно.

І ось очікувані результати. У конкурсі на кращого електрозварника перемогу здобув учень Бердичівського ПТУ №4 Владислав Пилипенко, ІІ і ІІІ вибороли Максим Бурдаков і Максим Шевчук із Житомирського вищого ПТУ. Сьогодні вони ще учні, а взавтра увіллються в робітничі ряди. І тут, на батьківщині, професія електрозварника не менш затребувана, ніж за кордоном, і вкрай потрібні робітничі руки.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0