Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У коледжі промисловості, економіки та права відзначили день вчителя

Time Додано: субота, 03 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Дівчині освідчитись не наважилися, зате сказали чимало теплих слів своїм викладачам. У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права пройшов концерт, присвячений Дню вчителя. Він зібрав теперішніх педагогів і тих, хто уже на пенсії. Ветеранам у закладі особлива повага та шана: вони виховали покоління достойних людей і продовжують залишатися прикладом для наслідування. А якщо так, то заслуговують усього найкращого, що є у житті. На цій думці зійшлися колишній та нинішній очільники коледжу.

У коледжі промисловості, економіки та права відзначили день вчителя

Поліна Соболь, ветеран коледжу: “Бажаю вам широкого визнання від колег, студентів та адміністрації, відданих друзів, люблячих рідних”.

Володимир Ольшевський, директор коледжу: “Всім хочу побажати чистого неба, здоров’я, щастя, а студентам — професійно вчитися та продовжувати навчання”.

Цього року педагогічний колектив закладу поповнився трьома молодими викладачами. Вони вже пропрацювати тут місяць і трохи звикли до атмосфери. А на святі виразили свою готовність продовжувати започатковані у коледжі традиції та виконувати вчительську місію.

Наталія Барбелко, викладач коледжу: “Головною вчительською місією є те, щоб знадобилася його праця, щоб його шанували і згадували тоді, коли будуть використовувати набуті знання”.

Старші колеги підказують: студентам треба давати не лише ґрунтовні знання, але й ділитися з ними часткою свого серця і досвіду. Дванадцять років, протягом яких Майя Мельничук викладала тут фізику, стали найкращими у її житті. Була наставником трьох групі і навчання не обмежувала своїм предметом.

Майя Мельничук, ветеран коледжу: Працювати сумлінно, щоденно — всьому цьому треба було вчити. Навчити їх доброму ставленню один до одного, працездатності і поваги. То важка робота. А головне — виховувати, бо знання, звісно, треба, але й треба виховати громадянина України”.

“Рідні” та “улюблені”, - зверталися студенти до своїх учителів, образ кожного з них назавжди залишиться у пам’яті. Педагог - це найголовніша професія. Не будь їх - людина не полетіла б у космос, а материки та океани були б не відкритими. За терпіння, щирість та витримку молодь словами, піснями і танцями дякувала усім, хто її навчає, виховує та просто створює сприятливу ауру. Гарні слова на свою адресу почули колективи усіх факультетів, наставники груп, адміністрація коледжу, бібліотекарі, технічні працівники. Виступи викликали у глядачів то посмішки, то сльози. Зі сцени лунали твори 80-х часів про кохання, молодість і дружбу, а також сучасні про важку вчительську долю.

Скільки концертів бачив у своєму житті, але цей — найвищого рівня, зізнався у завершальному слові Володимир Ольшевський. Подякував педагогам-організаторам, іншим колегам сказав, щоб артистам не ставили двійок і пообіцяв, що незабаром теж заспіває.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0