Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У клубному чемпіонаті України з настільного тенісу бердичівляни стали четвертими

Time Додано: понеділок, 07 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Два дні поспіль тривали ігри з настільного тенісу у спортивній залі 26 артбригади. Останні матчі 5 туру клубного чемпіонату України за участю команд Центрального регіону закінчилися. Серед його гравців - майстри спорту, призери першості України, учасники міжнародних турнірів. Тенісисти виборювали перемогу у справжніх баталіях. Бердичівлянам довелося нелегко. Деякі непередбачені моменти, вважають наші спортсмени, завадили їм потрапити до трійки переможців.

У клубному чемпіонаті України з настільного тенісу бердичівляни стали четвертими

Вадим Іщук, капітан команди СК "Крігер" із настільного тенісу м. Бердичева: "Хочу відмітити, що маленьку травму отримав гравець із нашої команди. І він зовсім не грав у двох зустрічах. Та наша команда показала високий рівень майстерності".

Команда "Крігер" створена 3 роки тому. Та вона вже має власний ігровий почерк. Хоча за тактикою і технікою бердичівляни не поступалися командам суперників, проте в результаті посіли четверте місце.

Анатолій Костенко, тренер команди СК "Крігер"

із настільного тенісу м. Бердичева: "Враження - двояке. Ми хотіли стати призерами, та, на жаль, програли дві дуже важливі зустрічі. Це Житомиру, де, до речі, грає наш вихованець Павло Зборовський, та молодій перспективній команді міста Києва "Ракетці-1". Хотілось би краще. Виходить, що ми повторили минулорічний результат. Тоді теж посіли третє місце".

Активна гра лівши Вадима Васюка із Києва принесла його команді успіх. І тенісисти спортивного клубу "ДЮСШ № 23 - Ракетка-1" показали третій результат. Команда Житомирського державного технологічного університету посіла друге місце. Безперечним лідером змагань, за висновками всіх учасників та оцінками журі, став київський СК "Лідер". Перемога йому далася завдяки командному духу, впевнені спортсмени. І великому досвіду.

Іван Степаков, капітан команди СК "Лідер" із настільного тенісу м. Києва: "Хочу сказати, що спортсмени віддавалися грі на всі 100%. Продемонстрували одну із своїх найкращих ігор. А місто Бердичів підготувало нам сюрприз. Прийняло останній тур: дуже все класно вийшло. Організація - на 12 балів із плюсом!"

Командам-переможницям вручили медалі, кубки та подарунки. Також нагородили їхніх тренерів. Відзначили і кращих спортсменів у різних номінаціях: наймолодших, найбільш вольових та за найкращу техніку.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0