Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У клубі “Рось” пройшли змагання із триборства

Time Додано: середа, 24 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Юнаки з характером та силою волі зібралися цими вихідними у спортивному клубі “Рось” на змагання із триборства, яке включає присідання з вагою, жим лежачи та станову тягу. Помірятися силами бердичівляни запросили житомирян. В результаті перше місце вони віддали гостям лише в одній ваговій категорії. Є на кого рівнятися. Нещодавно тренер клубу, Ірина Данилюк, здобула перемогу на Кубку України з пауерліфтингу, що проходив на Полтавщині. Спортсменка посіла друге місце в абсолютній категорії та підтвердила звання майстра спорту міжнародного класу.

У клубі “Рось” пройшли змагання із триборства

Таких же висот мріє досягти Ксенія Власюк із Житомира. До спортзалу вона ходить недавно, але вже може втерти носа хлопцям-одноліткам. Конкуренток у нашому місті Ксенії не знайшлося, втім вона все одно виступила. Таким чином тренер виховує у школярці змагальний дух.

Андрій Баленков, тренер: “Такі змагання вже проходять давно, зокрема у Житомирі, але між дорослими. Ми хочемо розвивати цей вид спорту серед молоді, зокрема між дітьми 13, 14, 15 років. Такі змагання між містами проходять вдруге”.

Переможців змагань визначали у п'яти вагових категоріях. Найбільше кілограмів - 435 підняв Віктор Черниш. Учню 6 школи вдалося покращити свій результат із жиму лежачи на 5 кілограмів.

Віктор Черниш, переможець змагань із триборства: “На минулому тижні я був у Житомирі і посів там друге місце”.

Переможцями змагань із пауерліфтингу також стали Олексій Бикарський, Максим Рудний, Сергій Васильєв, Дмитро Бородін та Роман Рудний. Спонсором заходу вступив магазин “Бердичів-спорт”.

Ірина Данилюк, тренер клубу “Рось”: “Результати хороші, деякі їх навіть покращили. Відпрацювали на повну. Як вчитель, оцінюю результати на дванадцять з плюсом”.

Наступні випробування спортсменів клубу “Рось” чекають наприкінці лютого. Ірина Данилюк та Геннадій Голембівський поїдуть до Коломиї, на Чемпіонат України із триборства. Геннадій планує здобути там звання майстра спорту.

Автор Юлія Крук

Камера Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0