Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У клубі “Рось” пройшли змагання із триборства

Time Додано: середа, 24 груд. 2008, 06:00 ( майже 9 років назад )

Юнаки з характером та силою волі зібралися цими вихідними у спортивному клубі “Рось” на змагання із триборства, яке включає присідання з вагою, жим лежачи та станову тягу. Помірятися силами бердичівляни запросили житомирян. В результаті перше місце вони віддали гостям лише в одній ваговій категорії. Є на кого рівнятися. Нещодавно тренер клубу, Ірина Данилюк, здобула перемогу на Кубку України з пауерліфтингу, що проходив на Полтавщині. Спортсменка посіла друге місце в абсолютній категорії та підтвердила звання майстра спорту міжнародного класу.

У клубі “Рось” пройшли змагання із триборства

Таких же висот мріє досягти Ксенія Власюк із Житомира. До спортзалу вона ходить недавно, але вже може втерти носа хлопцям-одноліткам. Конкуренток у нашому місті Ксенії не знайшлося, втім вона все одно виступила. Таким чином тренер виховує у школярці змагальний дух.

Андрій Баленков, тренер: “Такі змагання вже проходять давно, зокрема у Житомирі, але між дорослими. Ми хочемо розвивати цей вид спорту серед молоді, зокрема між дітьми 13, 14, 15 років. Такі змагання між містами проходять вдруге”.

Переможців змагань визначали у п'яти вагових категоріях. Найбільше кілограмів - 435 підняв Віктор Черниш. Учню 6 школи вдалося покращити свій результат із жиму лежачи на 5 кілограмів.

Віктор Черниш, переможець змагань із триборства: “На минулому тижні я був у Житомирі і посів там друге місце”.

Переможцями змагань із пауерліфтингу також стали Олексій Бикарський, Максим Рудний, Сергій Васильєв, Дмитро Бородін та Роман Рудний. Спонсором заходу вступив магазин “Бердичів-спорт”.

Ірина Данилюк, тренер клубу “Рось”: “Результати хороші, деякі їх навіть покращили. Відпрацювали на повну. Як вчитель, оцінюю результати на дванадцять з плюсом”.

Наступні випробування спортсменів клубу “Рось” чекають наприкінці лютого. Ірина Данилюк та Геннадій Голембівський поїдуть до Коломиї, на Чемпіонат України із триборства. Геннадій планує здобути там звання майстра спорту.

Автор Юлія Крук

Камера Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0