Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У кінотеатрі імені Фрунзе – новий керівник

Time Додано: п'ятниця, 16 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У кінотеатрі імені Фрунзе - новий керівник. Кілька місяців заклад був без директора. Його попередній очільник, Валерій Сологуб, який працював тут близько десятка років, улітку цього року пішов із життя. На початку жовтня до виконання обов’язків директора приступив Сергій Білоус, знайомий бердичівлянам як артист міського Палацу культури та учасник Народного ансамблю пісні і танцю “Зорецвіт”.

У кінотеатрі імені Фрунзе – новий керівник

Дві вищі освіти – музична та історична, участь в ансамблі військово-повітряних сил України, посада заступника директора Бердичівської філії Міжрегіональної академії управління персоналом. Такі основні факти біографії нового керівника. За два тижні перебування на посаді директора кінотеатру Сергій Білоус познайомився із колективом та господарством.

Сергій Білоус, директор кінотеатру ім.Фрунзе: «Звичайно, тут багато роботи, яка в нас територія та інтер’єр. У планах змінити. Бо сучасний кінотеатр — це мультикомплекс, який включає не лише показ фільмів, але й харчування, та проведення різних зустрічей. Будемо раді бачити орендарів та спонсорів, аби підтримати наш кінотеатр».

Найближчим часом, розповідає директор, у великій залі планують замінити стільці та привести у порядок підлогу. Сподіваються на фінансову підтримку міської влади. Перші кроки на шляху до модернізації закладу вже зроблено: рік тому за кошти спонсорів придбали сучасну систему показу фільмів. Тож, аби подивитися цифрове кіно з п’ятиканальним звуком на новому екрані, бердичівлянам не треба їхати, скажімо, у житомирський “Жовтень”, кажуть в кінотеатрі. До речі, у вересні закладу виповнилося 105 років. Старе обладнання там бережуть у придатному стані, так само як свій раритетний комп’ютер – так жартома називають друкарську машинку. На ній ще й досі друкують свої документи, зокрема список фільмів, які пропонуються для перегляду.

Якщо театр починається з вішалки, то кінотеатр, певно, з каси. Саме тут незабаром можна буде купувати квитки. Раніше це доводилось робити у бухгалтерії.

Галина Кузнєцова, квитковий касир: “Тут була букмекерська контора, а нам зробили касу. Сьогодні перший день, як увійшли сюди. Стільці, сейфи сюди перенесемо. десь підфарбуємо, десь плакати повісимо. Головне, щоб глядач був. У нас зараз фільми хороші – бойовики, фільми жахів, комедії, історичні. драми. Нехай люди приходять”.

Зробити кінотеатр місцем для культурного проведення дозвілля бердичівлян можна і потрібно, говорить Сергій Білоус. Ідеї є, необхідний час, гроші, а найголовніше, - глядачі. І це, мабуть, найбільша мрія колективу: аби кінотеатр, як колись, збирав повну залу.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0