Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Хажині говорили про любов до Вітчизни й обирали керівника місцевого осередку ТСОУ

Time Додано: вівторок, 06 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Що людина має розуміти під поняттям “Батьківщина” і що значить бути справжнім її патріотом? Про це та про те, хто візьме на себе роль головного провідника у героїко-патріотичному вихованні учнів Хажинської ЗОШ, говорили на звітно-виборчих зборах у тамтешній первинній організації Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). Розуміння та повага до звання захисника Вітчизни, як і вдосконалення фізичних, вольових, інтелектуальних та інших якостей людини, зароджується і розвивається саме у шкільні роки, переконаний керівник організації Ігор Лук’янчук. Цікавість до служби у лавах ЗСУ, говорить вчитель, народжується з елементарного — розповіді батька, зустрічі з ветеранами, перегляду фільму або ж прочитання книжки. Все це намагаються донести учням — членам первинної організації ТСОУ під час проведення місячників оборонно-масової роботи.

У Хажині говорили про любов до Вітчизни й обирали керівника місцевого осередку ТСОУ

Ігор Лук’янчук, голова первинної організації ТСОУ Хажинської ЗОШ: “У період місячника оборонно-масової роботи ми традиційно проводимо численні змагання, у тому числі і зі стрільби із пневматичної зброї. Окрім цього, зустрічаємося з ветеранами Великої Вітчизняної і учасниками бойових дій. Щороку наші учні пишуть твори, присвячені темі захисту Вітчизни, неодноразово вони посідали перші місця районі. Кожного року на Свято Перемоги, День визволення України від німецько-фашистських загарбників наші школярі покладають квіти до пам’ятників загиблим воїнам.”

Приблизно так виглядала звітна частина зборів, що ж до частини виборчої, то головою первинної організації ТСОУ переобрали Ігоря Лук’янчука — його діяльність на цій посаді одноголосно було визнано задовільною. Визначилися на зборах і з сумою членських внесків: більшістю голосів учні вирішили, що 4 грн. на рік буде достатньо для нормального функціонування осередку; до міськрайонної організації ТСОУ хажинці перераховуватимуть 10 % від загальної суми внесків. Обрали школярі і кандидатів, які представлятимуть первинну організацію на конференції міськрайонного масштабу.

Анжела Фулей, заст. голови Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ: “Цьогоріч звітно-виборчі збори у первинних організаціях збіглися з конференцією Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ, що відбудеться 16.12.09 року. Хотілося б, щоб лави оборонних товариств та активність їхніх членів збільшувалися, щоби наша держава від ТСОУ отримувала справжніх патріотів, мужніх захисників своєї Батьківщини, області, району, міста.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0