Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Хажині говорили про любов до Вітчизни й обирали керівника місцевого осередку ТСОУ

Time Додано: вівторок, 06 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Що людина має розуміти під поняттям “Батьківщина” і що значить бути справжнім її патріотом? Про це та про те, хто візьме на себе роль головного провідника у героїко-патріотичному вихованні учнів Хажинської ЗОШ, говорили на звітно-виборчих зборах у тамтешній первинній організації Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). Розуміння та повага до звання захисника Вітчизни, як і вдосконалення фізичних, вольових, інтелектуальних та інших якостей людини, зароджується і розвивається саме у шкільні роки, переконаний керівник організації Ігор Лук’янчук. Цікавість до служби у лавах ЗСУ, говорить вчитель, народжується з елементарного — розповіді батька, зустрічі з ветеранами, перегляду фільму або ж прочитання книжки. Все це намагаються донести учням — членам первинної організації ТСОУ під час проведення місячників оборонно-масової роботи.

У Хажині говорили про любов до Вітчизни й обирали керівника місцевого осередку ТСОУ

Ігор Лук’янчук, голова первинної організації ТСОУ Хажинської ЗОШ: “У період місячника оборонно-масової роботи ми традиційно проводимо численні змагання, у тому числі і зі стрільби із пневматичної зброї. Окрім цього, зустрічаємося з ветеранами Великої Вітчизняної і учасниками бойових дій. Щороку наші учні пишуть твори, присвячені темі захисту Вітчизни, неодноразово вони посідали перші місця районі. Кожного року на Свято Перемоги, День визволення України від німецько-фашистських загарбників наші школярі покладають квіти до пам’ятників загиблим воїнам.”

Приблизно так виглядала звітна частина зборів, що ж до частини виборчої, то головою первинної організації ТСОУ переобрали Ігоря Лук’янчука — його діяльність на цій посаді одноголосно було визнано задовільною. Визначилися на зборах і з сумою членських внесків: більшістю голосів учні вирішили, що 4 грн. на рік буде достатньо для нормального функціонування осередку; до міськрайонної організації ТСОУ хажинці перераховуватимуть 10 % від загальної суми внесків. Обрали школярі і кандидатів, які представлятимуть первинну організацію на конференції міськрайонного масштабу.

Анжела Фулей, заст. голови Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ: “Цьогоріч звітно-виборчі збори у первинних організаціях збіглися з конференцією Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ, що відбудеться 16.12.09 року. Хотілося б, щоб лави оборонних товариств та активність їхніх членів збільшувалися, щоби наша держава від ТСОУ отримувала справжніх патріотів, мужніх захисників своєї Батьківщини, області, району, міста.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0