Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги

Time Додано: середа, 11 квіт. 2018, 17:39 ( 10 дн. назад )

Творчий вечір, що відбувсь у формі літературних посиденьок, зібрав на Бердичівщині з нагоди 65-літнього ювілею поета Михайла Пасічника коло шанувальників його поетичного слова. Ювілейні вечори нашого земляка у березні-квітні відбулись і в обласному центрі, і в кількох містах області. Життєвий ювілей поета, як і творчий – це ж своєрідний підсумок, необхідність, потреба душі, звіт і сповідь його перед людьми…

У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги

Чимало віршів поета, завдяки співпраці із композиторами Олесем Колядою та Сергієм Ігнатенком стали піснями, серед яких «Люблю-кохаю», «Україна починається в Бердичеві», «Осанна Бердичеву» і ось ця, ще не чута раніше.

Бібліотечні працівники району та працівники культури розповіли чимало із біографії, презентували й нариси письменника про історію сіл та підприємств. А вокальний гурт Центру культури і дозвілля виконав нову пісню на слова автора «Калино-дівчино».

Від жартівливих і ліричних – до таких, що болем відгукуються у серці. Принагідно Михайло Пасічник презентував нові книги «То – біла гарячка Росії», «Двовійна» і «Четвергова сіль», у яких поет-лірик постає як поет-громадянин, син рідної Землі. «Елегії не пишуться – зітхаються, Я доста їх ненавидів, але Сьогодні серце в грудях розривається, Що Україні – рідній неньці – зле... Не у відставці – просто ще не сказані, Ввібравши в себе грізний буревій, - Стають у стрій військовозобов’язані Слова, що присягали тільки їй…»

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0