Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги

Time Додано: середа, 11 квіт. 2018, 17:39 ( 12 міс. назад )

Творчий вечір, що відбувсь у формі літературних посиденьок, зібрав на Бердичівщині з нагоди 65-літнього ювілею поета Михайла Пасічника коло шанувальників його поетичного слова. Ювілейні вечори нашого земляка у березні-квітні відбулись і в обласному центрі, і в кількох містах області. Життєвий ювілей поета, як і творчий – це ж своєрідний підсумок, необхідність, потреба душі, звіт і сповідь його перед людьми…

У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги

Чимало віршів поета, завдяки співпраці із композиторами Олесем Колядою та Сергієм Ігнатенком стали піснями, серед яких «Люблю-кохаю», «Україна починається в Бердичеві», «Осанна Бердичеву» і ось ця, ще не чута раніше.

Бібліотечні працівники району та працівники культури розповіли чимало із біографії, презентували й нариси письменника про історію сіл та підприємств. А вокальний гурт Центру культури і дозвілля виконав нову пісню на слова автора «Калино-дівчино».

Від жартівливих і ліричних – до таких, що болем відгукуються у серці. Принагідно Михайло Пасічник презентував нові книги «То – біла гарячка Росії», «Двовійна» і «Четвергова сіль», у яких поет-лірик постає як поет-громадянин, син рідної Землі. «Елегії не пишуться – зітхаються, Я доста їх ненавидів, але Сьогодні серце в грудях розривається, Що Україні – рідній неньці – зле... Не у відставці – просто ще не сказані, Ввібравши в себе грізний буревій, - Стають у стрій військовозобов’язані Слова, що присягали тільки їй…»

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0