Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги

Time Додано: середа, 11 квіт. 2018, 17:39 ( 6 міс. назад )

Творчий вечір, що відбувсь у формі літературних посиденьок, зібрав на Бердичівщині з нагоди 65-літнього ювілею поета Михайла Пасічника коло шанувальників його поетичного слова. Ювілейні вечори нашого земляка у березні-квітні відбулись і в обласному центрі, і в кількох містах області. Життєвий ювілей поета, як і творчий – це ж своєрідний підсумок, необхідність, потреба душі, звіт і сповідь його перед людьми…

У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги У ювілейний творчий вечір поет Михайло Пасічник презентував нові книги

Чимало віршів поета, завдяки співпраці із композиторами Олесем Колядою та Сергієм Ігнатенком стали піснями, серед яких «Люблю-кохаю», «Україна починається в Бердичеві», «Осанна Бердичеву» і ось ця, ще не чута раніше.

Бібліотечні працівники району та працівники культури розповіли чимало із біографії, презентували й нариси письменника про історію сіл та підприємств. А вокальний гурт Центру культури і дозвілля виконав нову пісню на слова автора «Калино-дівчино».

Від жартівливих і ліричних – до таких, що болем відгукуються у серці. Принагідно Михайло Пасічник презентував нові книги «То – біла гарячка Росії», «Двовійна» і «Четвергова сіль», у яких поет-лірик постає як поет-громадянин, син рідної Землі. «Елегії не пишуться – зітхаються, Я доста їх ненавидів, але Сьогодні серце в грудях розривається, Що Україні – рідній неньці – зле... Не у відставці – просто ще не сказані, Ввібравши в себе грізний буревій, - Стають у стрій військовозобов’язані Слова, що присягали тільки їй…»

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0