Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Гришківцях відбулась І сесія новоствореної ОТГ

Time Додано: п'ятниця, 04 січ. 2019, 15:18 ( 5 міс. назад )

3 січня у Гришківцях відбулась перша сесія новоствореної об’єднаної територіальної громади, на початку якої голова виборчої комісії представила присутнім новообраних голову та депутатів селищної ради. Відповідно, посвідчення із рук голови виборчої комісії отримали 25 депутатів селищної ради (за винятком одного відсутнього). Ірена Лісова, як годиться, склала присягу, подякувала депутатам попередніх скликань за роботу та привітала новообраних.

У Гришківцях відбулась І сесія новоствореної ОТГ

Далі депутати новоствореної ОТГ обрали лічильну комісію і шляхом таємного голосування – секретаря селищної ради. Ним стала Наталія Солопчук, депутат по 13 округу, раніше – секретар Осиківської сільської ради.

Обрали на І сесії ОТГ й постійні комісії, їх голів, утворили комісію для реорганізації сільських рад, шляхом приєднання до Гришковецької селищної, а також 7 старостинських округів. Обов’язки старост покладено на колишніх сільських голів. На посаду заступника селищного голови обрали Олену Рудик.

На час формування відділу освіти Гришковецької ОТГ, за утворення якого проголосували депутати, Олена Рудик виконуватиме обов’язки головного освітянина Гришковецької громади, до проведення відповідного конкурсу.

Депутати затвердили структуру селищної ради, утворили виконавчий комітет у складі 23 осіб, серед яких і 7 сільських старост. Перша сесія Гришковецької ОТГ розглянула чимало та усі із запланованих питань. Звісно, не обійшлось і без невеликих суперечок та непорозумінь, проте на результати голосувань це особливого впливу не мало. За тиждень депутати новоствореної громади мають з’їхатись знову на сесію, аби затвердити бюджет на 2019 рік.

Chatbubbles Коментарів: 0