Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У гонитві за адреналіном, або як житомиряни Бердичів вивчали

Time Додано: неділя, 09 серп. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Вони чекають лише на одне слово — “старт”. Після цього цілком адекватні люди, які у повсякденному житті займають посади директорів, є кандидатами наук, підприємцями, перетворяться на одержимих шукачів пригод та адреналіну — квестерів. «Автоквест» — командна гра на кмітливість, фантазію, швидкість і витривалість. Для учасників вона не просто хоббі, а частина їхнього життя. У новому сезоні квестери вирішили підкорити досі маловідомий їм Бердичів. Організаторами та сценаристами виступило подружжя Ступаків із Житомира.

У гонитві за адреналіном, або як житомиряни Бердичів вивчали

Ігор Ступак, організатор гри «Автоквест»: «Здесь не нужно быстро ганять, здесь не важна скорость, а важен интеллект. Наша игра более интеллектуальная, чем скоростная. Те, кто хочет просто поганять и развлечься у нас надолго не задерживаются. Эту игру можно сравнить со “Что? Где? Когда?” на колесах. Проще сказать — казаки-разбойники. »

Готувалися учасники до поїздки у Бердичів заздалегідь. Поповнювали свої знання про місто, вивчаючи його історію і сьогодення з різноманітних джерел.

Максим Степура, гравець команди «Полусухие-форс»: «Хотим драйва, хотим узнать те места в Бердичеве, которые еще не знаем. Естественно, скорость, драйв и адреналин, который мы всегда получаем от этой игры.»

Ольга Шишкова, гравець команди «Корсари»: «Мы играем немножечко меньше года. В нашей команде три девочки и два мальчика. Ожидаем что-то намного интереснее от сегодняшней игры, чем от предыдущих. Мы заранее готовились к игре, даже ездили несколько раз в Бердичев.»

У Бердичеві команди намагалися якнайшвидше дістатися загаданих місць локації, знайти конверти із ключовими словами та новими завданнями і навіть приміряти на себе акторські ролі. В результаті у Житомирській області стало на декілька подружніх пар більше.

Тієї ночі Бердичів сколихнувся від шуму коліс і реву двигунів, зарядився драйвом квестерів, а бердичівляни, які стали свідками гри команд, отримали масу вражень. Не щоночі можна побачити людей, переодягнених у форму футбольного клубу “Бердичів”, які носяться центром міста і шукають потрібний їм будинок. Там на них вже чекав агент із черговим завданням, а поява у формі бердичівської футбольної команди була обов’язковою умовою отримання жаданого конверту. Учасникам квесту довелося об’їздити Бердичів вздовж і впоперек, та не дивлячись на те, що за їхніми плечима залишилася сотня-дві кілометрів, нікого з гравців не хилило до сну, вони були повні сил та енергії.

На фінішну пряму учасники приїхали майже одночасно, переможцем виявилася команда «Роут-Ранер». До своєї назви вони додали почесне звання лідера ФОРС. У рейтингу квестерів він означає своєрідний VIP статус. На перемогу навіть не сподівалися, кажуть роут-ранери. Євгеній Умінський, капітан команди «Роут-Ранер»: «Не ожидали, что выиграем. Сначала даже не хотели играть, но посмотрели, что все играют, и себе решили. Уже на полигры понимали, что в лидерах, и поэтому боролись до конца.»

Перший автоквест на виїзді пройшов вдало, каже організатор Ігор Ступак. Тож надалі вони з дружиною планують провести ще ряд ігор у Бердичеві і намагатимуться залучити до них усіх бердичівлян, яким подобається азарт, швидкість, драйв і безсонні ночі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0