Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У гонитві за адреналіном, або як житомиряни Бердичів вивчали

Time Додано: неділя, 09 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Вони чекають лише на одне слово — “старт”. Після цього цілком адекватні люди, які у повсякденному житті займають посади директорів, є кандидатами наук, підприємцями, перетворяться на одержимих шукачів пригод та адреналіну — квестерів. «Автоквест» — командна гра на кмітливість, фантазію, швидкість і витривалість. Для учасників вона не просто хоббі, а частина їхнього життя. У новому сезоні квестери вирішили підкорити досі маловідомий їм Бердичів. Організаторами та сценаристами виступило подружжя Ступаків із Житомира.

У гонитві за адреналіном, або як житомиряни Бердичів вивчали

Ігор Ступак, організатор гри «Автоквест»: «Здесь не нужно быстро ганять, здесь не важна скорость, а важен интеллект. Наша игра более интеллектуальная, чем скоростная. Те, кто хочет просто поганять и развлечься у нас надолго не задерживаются. Эту игру можно сравнить со “Что? Где? Когда?” на колесах. Проще сказать — казаки-разбойники. »

Готувалися учасники до поїздки у Бердичів заздалегідь. Поповнювали свої знання про місто, вивчаючи його історію і сьогодення з різноманітних джерел.

Максим Степура, гравець команди «Полусухие-форс»: «Хотим драйва, хотим узнать те места в Бердичеве, которые еще не знаем. Естественно, скорость, драйв и адреналин, который мы всегда получаем от этой игры.»

Ольга Шишкова, гравець команди «Корсари»: «Мы играем немножечко меньше года. В нашей команде три девочки и два мальчика. Ожидаем что-то намного интереснее от сегодняшней игры, чем от предыдущих. Мы заранее готовились к игре, даже ездили несколько раз в Бердичев.»

У Бердичеві команди намагалися якнайшвидше дістатися загаданих місць локації, знайти конверти із ключовими словами та новими завданнями і навіть приміряти на себе акторські ролі. В результаті у Житомирській області стало на декілька подружніх пар більше.

Тієї ночі Бердичів сколихнувся від шуму коліс і реву двигунів, зарядився драйвом квестерів, а бердичівляни, які стали свідками гри команд, отримали масу вражень. Не щоночі можна побачити людей, переодягнених у форму футбольного клубу “Бердичів”, які носяться центром міста і шукають потрібний їм будинок. Там на них вже чекав агент із черговим завданням, а поява у формі бердичівської футбольної команди була обов’язковою умовою отримання жаданого конверту. Учасникам квесту довелося об’їздити Бердичів вздовж і впоперек, та не дивлячись на те, що за їхніми плечима залишилася сотня-дві кілометрів, нікого з гравців не хилило до сну, вони були повні сил та енергії.

На фінішну пряму учасники приїхали майже одночасно, переможцем виявилася команда «Роут-Ранер». До своєї назви вони додали почесне звання лідера ФОРС. У рейтингу квестерів він означає своєрідний VIP статус. На перемогу навіть не сподівалися, кажуть роут-ранери. Євгеній Умінський, капітан команди «Роут-Ранер»: «Не ожидали, что выиграем. Сначала даже не хотели играть, но посмотрели, что все играют, и себе решили. Уже на полигры понимали, что в лидерах, и поэтому боролись до конца.»

Перший автоквест на виїзді пройшов вдало, каже організатор Ігор Ступак. Тож надалі вони з дружиною планують провести ще ряд ігор у Бердичеві і намагатимуться залучити до них усіх бердичівлян, яким подобається азарт, швидкість, драйв і безсонні ночі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0