Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У геріатричному пансіонаті відзначили подвійне свято

Time Додано: середа, 28 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У геріатричному пансіонаті лунали пісні, а сцена здригалася від запальних танків. Так вихованці центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова вітали працівників та підопічних закладу із подвійним святом, що знаходиться на межі двох осінніх місяців - 65 років з дня визволення України від німецько-фашистських загарбників та День працівників соціальної сфери.

У геріатричному пансіонаті відзначили подвійне свято

Щось побачили ветерани у дитячих виступах. Щось таке, що повернуло у спогади, нагадало про минуле і накрило очі сльозами. Люди старшого покоління добре пам’ятають, як над нашою країною пронісся руйнівний смерч війни. Тисячі захисників і визволителів назавжди залишилися лежати на сирій землі. Хоча ні, не на землі: загиблі воїни перетворилися на білих журавлів, переконували глядачів маленькі артисти.

Подібні концерти для багатьох підопічних є можливістю щось побачити і відволіктися від своїх турбот і проблем, яких у їхньому віці, кажуть, достатньо. Валентину Кузик до зали привело бажання подякувати усім соціальним працівникам установи, а також її директору Віталію Верцинському.

Валентина Кузик, підопічна геріатричного пансіонату: “Добре нас годує, нам добре в кімнатах: чисто, затишно, словом, усе дуже добре. Спасибі йому і велика вдячність”.

132 соціальні працівники доглядають за підопічними. Кожного дня стикаються з нелегкими людськими долями, намагаються зробити все, аби скрасити життя стареньких. Зустрічаючи професійне свято, вони зичать один одному витримки та розуміння, і про підопічних не забувають.

Ольга Парубок, культпрацівник геріатричного пансіонату: “Самим собі — терпіння, бо з нашим контингентом працювати важко, якщо переймешся їхніми долями, починає боліти душа і серце: чому саме так склалося життя в людини? Саме так, а не інакше? А підопічним бажаємо здоров’я, щоб менше зверталися до нашої медичної установи, що раділи, бо життя коротке, усмішок та радості”.

Наприкінці концерту господарі подякували артистам. За те, що пам’ятають, поважають, піднімають настрій — і роблять це щиро, з душею та повною самовіддачею.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0