Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Забої та синці, ризик потрапити під машину чи у багнюку: що ще потрібно, аби ремонтники робили свою справу якісно?..
Chatbox машина часу
а вы шо хотели? Зато "Козацька" ...
Time 21:05 - 18-08-2017
Молодіжний клуб «Power»: розблокуй свою потужність!
Chatbox Maryavaw
http://xrumersale.site/ Revolut ...
Time 01:14 - 18-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У футбольному товаристві Бердичева – черговий ювіляр: свої перші 50 зустрів Ігор Дробиш

Time Додано: неділя, 26 бер. 2017, 13:11 ( 5 міс. назад )

Щось давненько ми ювілярів не мали, задумалися, було, ветерани бердичівського футболу, а хочеться ж знову усім разом зустрітися, м’яча поганяти, спогадами й байками футбольними поділитися, друга вшанувати. Аж ось на тобі – маєш чудовий привід: перші 50 приміряв на себе Ігор Дробиш – людина, котру у Бердичеві та поза його межами пам’ятають як класного півзахисника славних команд, а сьогодні знають як успішного підприємця, одного з керівників місцевого ФК «Бердичів», людину, котра фінансово підтримує бердичівський футбол та беззмінного учасника усіх святково-товарисько-ветеранських матчів.

У футбольному товаристві Бердичева – черговий ювіляр: свої перші 50 зустрів Ігор Дробиш У футбольному товаристві Бердичева – черговий ювіляр: свої перші 50 зустрів Ігор Дробиш У футбольному товаристві Бердичева – черговий ювіляр: свої перші 50 зустрів Ігор Дробиш У футбольному товаристві Бердичева – черговий ювіляр: свої перші 50 зустрів Ігор Дробиш У футбольному товаристві Бердичева – черговий ювіляр: свої перші 50 зустрів Ігор Дробиш

У тенетах «гри мільйонів» Ігор опинився завдяки батькові: одного разу той привів сина-третьокласника до спортивної школи і передав прямісінько у руки Леоніда Копитка. «Світило» хлопчакові займатися у групі з дорослішими за нього на 1 рік, а рік різниці у спорті, як відомо, чинник доволі відчутний.

Терпіння, бажання й працелюбність – вони, зі слів самого Ігоря Дробиша, допомогли не лише «зачепитися» у футболі, а й сказати у тому своє слово. Вже у 9-му класі Ігор грав із дорослими у скраглівецькому «Соколі», у складі якого взяв «золото» України від товариства «Колос». Після закінчення школи рік встиг пограти у житомирському «Спартаку». Ну а далі – армія і «футбольна» служба у славетній «Зірці» «під командуванням» самого Мілетія Бальчоса. У складі «Зірки» Дробиш стає двічі чемпіоном Прикарпатського військового округу, срібним призером чемпіонату області, володарем Кубку області, фіналістом Кубку України серед колективів фізкультури. Свого півзахисника Мілетій Бальчос пам’ятає завжди у колі друзів і ніколи – нестриманим чи «заведеним».

50 років одноклубника й товариша дали привід знову побувати у Бердичеві колишньому зірковому хавбеку київського «Динамо» Сергію Ковальцю. Київ до нього прийде потім – до того були Бердичів, армія, служба на Червоній Горі, команда «Зірка» та старослуживий Дробиш.

Відслуживши в армії, Ігор Дробиш отримує запрошення із Кіровограда, і з однієї зіркової «Зірки» потрапляє до іншої. А погравши за неї 1,5 роки, вирішує повернутися до рідного Бердичева. Зазвичай, наставник місцевого «Прогресу» Олександр Репутацький не пропускав появи у місті талановитого футболіста, так вчинив і у випадку з Дробишем – Ігор розпочинає кар’єру одного з найкращих футболістів найкращої команди Поліського і не лише регіону. Там зустрічається і пліч-о-пліч наводить страх на суперника із другом дитинства Валентином Пілецьким.

Повісивши бутси та форму, Дробиш не захотів прощатися з футболом, а футбол у відповідь залишився у ньому. І, здається, обидва про це не шкодують.

Як і багато хто з колишніх футболістів, Ігор Дробиш часто згадує повні трибуни на «Прогресі», запеклі дербі, гучні перемоги на всесоюзному рівні. Та на відміну від колег, сьогодні він є одним із тих небагатьох, хто визначає стратегію розвитку бердичівського футболу – ювіляр очолює правління ГО «ФК «Бердичів». І чітко бачить успіхи та проблеми на місцевій ниві найпопулярнішої у світі гри. Останні, на його думку, перш за все, криються у дитячому футболі.

На питання що би сам собі побажав у «золоті» 50, ювіляр відповідає, майже не замислюючись: а що собі, мовляв – усіх гараздів він зичить йому. Футболу.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Петр (188.231.255.38)

Вик !!!!!!Шото ни фига не понятно ?????? Ветераны играли на футбольном поле так как ты показываешь, или они играли в спортзале ЛАВ https://rio-berdychiv.info/novini/sport/item/9707-vidomyi-berdychivskyi-futbolist-ta-pidpryiemets-ihor-drobysh-vidznachyv-50richnyi-iuvilei.html Как же тебя зашугали ВиКуся.............

Time вівторок, 28 бер. 2017, 20:00 (5 міс. назад)


Додати коментар: