Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Молодіжний клуб «Power»: розблокуй свою потужність!
Chatbox Maryavaw
http://xrumersale.site/ Revolut ...
Time 01:14 - 18-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У дитсадку “Мальва” традиції писанкарства підтримують маленькі учасники гуртка “Українська писаночка”

Time Додано: вівторок, 29 квіт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У міні-музею народно-ужиткового мистецтва 27-го дитячого садочку зустрічають Великдень. Але не тільки у піснях і віршах радіють дітлахи Христовому Воскресінню. Вони — учасники гуртка “Українська писаночка”, а отже з-під їхніх рук до свята мають вийти незмінні атрибути Пасхального дійства — яскраві писанки. Вихованці гуртка майстерно наносять візерунки на яєчка, справно працюють із писачком, воском, харчовою фарбою та вогнем. Легкість у роботі прийшла до дітей не одразу. Починаючи із минулого року готувалися вони до святкового дня, використовуючи різні матеріали.

У дитсадку “Мальва” традиції писанкарства підтримують маленькі учасники гуртка “Українська писаночка”

Юлія Рибакова вихователь-психолог ДНЗ № 27 “Мальва”: “Дітей ми ознайомлювали із символікою писанкарства. Символи ж бо є тваринними, рослинними, міфологічними. Ознайомлювали малят із значенням кольорів. Це все проводиться на заняттях, в ігровій формі. За допомогою цих занять діти отримали найголовніше — знання про писанкарство.”

Виявляється, колір, у який розфарбоване яйце, як і символ, що зображений на ньому, означає певне явище. Зелений — колір природи, чорний та коричневий — кольори землі, червоний — любові , радості та щастя.

“Українська писаночка” існує у “Мальві” вже 12 років. Освоєння писанкарства започаткували у садку тепер вже колишні його працівники Лілія Богдан та Ірина Стецюк. Сьогодні любов дітей до цього виду мистецтва прививає Юлія Рибакова. Керівництво закладу гордиться талановитим вихователем.

Людмила Осінська завідуюча ДНЗ № 27 “Мальва”: “Вона є учасником міського фестивалю “Українська писанка”. Юлія Євгенівна також ділиться досвідом із методистом нашого дитсадка та вихователями інших ДНЗ. У нас кілька разів проводився семінар-практикум із цієї теми, і вихователі зрозуміли, що писанкарство — це дуже непроста справа.”

Юлія Рибакова вихователь-психолог ДНЗ № 27 “Мальва”: “Ми намагаємося повернутися до свого коріння, до українських народних традицій. Наша країна славиться писанкарством. Це — наша гордість, тому ми не можемо його забувати і повинні виховувати лише любов до такої творчості”.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: