Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У дитячому центрі естетичного виховання “Мурзилка” назрів конфлікт

Time Додано: четвер, 30 жовт. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Вранішні заняття дошкільнята провели із іншими педагогами. Попередні відмовилися працювати за доплату в 92 гривні. Обурені батьки вимагали пояснень.

У дитячому центрі естетичного виховання “Мурзилка” назрів конфлікт

Михайло Бурлака: “Ми займаємося тут з вересня. Дуже прекрасний центр, гарні викладачі. Тут діти дізнаються багато цікавого, займаються хореографією, англійською мовою, малюванням”.

Історія “Мурзилки” почалася ще у вісімдесят шостому, коли відкривали палац культури. Після довгої перерви, три роки тому, центр відновив роботу. Набрали десяток дітей, за відвідування батьки платили 50 гривень щомісяця. Виконавчий комітет вирішив зробити “Мурзилку” безкоштовною і підпорядкувати його міському управлінню освіти. Дітей привели вп'ятеро більше. Педагогам-засновникам пообіцяли доплату. Ті стверджують: три місяці грошей не бачили.

Людмила Драчук, хореограф центру “Мурзилка”: “Ми із іншими керівниками стояли у витоків “Мурзилки”. Працювали не за гроші, а тому, що любимо своє місто. Розумієте, ми народили дитину, а тепер її відбирають. Нові викладачі теж спеціалісти і вони будуть працювати, я думаю, центр буде рости”.

Вихователі кажуть, працювали б у “Мурзилці” хоча б за 180 гривень. Якщо взяти більше дітей — зникне індивідуальний підхід, який був головним методом у роботі центру. Приватний же “Мурзилка” батькам обійдеться набагато дорожче — підрахували в управлінні освіти.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Якби це було приватне підприємство, то б тоді були інші стосунки. Бюджетні організації управління освіти орендують приміщення за 1 грн. Якби ця організація була приватною, стало б питання оренди приміщення. Його потрібно було б виставляти на конкурс, тоді оплата праці була б інша. Навіть такі прості розрахунки показали, що оплата батьків була б значно більшою, ніж 50 грн”.

Нові вихователі “Мурзилки” - працівники дошкільних закладів міста і хореограф ансамблю “Радість”. Для занять дошкільнятам виділили додаткові кімнати. Батьки зайняли очікувальну позицію. Умови ніби-то покращилися, але вихователів хочуть попередніх.

Ірина Маклахова: “У нас душа болить за вихователів, що займаються з дітками безкоштовно. Ми бачили їхні сльози, як вони вболівають”.

Жанна Піддубна: “Буду водити дитину, бо більше нікуди у Бердичеві. Я вважаю, що центр має бути безкоштовним, а вихователі ті ж самі”.

“Мурзилка” працюватиме як і раніше, пообіцяв батькам заступник міського голови, а може і краще. Разом із додатковою роботою у колишніх вихователів центру рухнули і плани зробити такий же заклад для підлітків і молоді.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0