Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Роман Бабенко
Соглашусь. Можно более тщательн ...
Time 11:52 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Л. Даренко
Наверное не следит никто за ним ...
Time 11:37 - 22-09-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У дитячій бібліотеці відзначили 90 років з дня народження «сонячного» Всеволода Нестайка

Time Додано: понеділок, 03 лют. 2020, 17:00 ( 8 міс. назад )

30-го січня йому виповнилося б 90 років. Йому, чиє ім’я хоч-не-хоч викликає на обличчі щиру посмішку й повертає думками до далекого дитинства. Всеволод Зіновійович Нестайко – уродженець Бердичева, дитячий письменник, якого ще називають «сонячним». На його рахунку тисячі підкорених читацьких сердець, його твори та фільми за ними нагороджені високими державними відзнаками.

У дитячій бібліотеці відзначили 90 років з дня народження «сонячного» Всеволода Нестайка

На ювілейній вечірці з нагоди 90-річчя з дня народження Всеволода Нестайка, яка відбулась у дитячій бібліотеці, згадували непростий життєвий шлях письменника та намагались розгадати секрет його незгасаючої популярності.

«Тореадори з Васюківки», «Одиниця з обманом», «Шурка та Шурко», «Незвичайні пригоди в лісовій школі», «Чорлі», «Робінзон Кукурузо» - загалом перу Всеволода Нестайка належать понад 30 книжок оповідань, повістей, казок, п'єс, які увійшли до золотого фонду дитячої літератури і були перекладені на 20 мов світу, зазначили на заході. Тільки у бердичівській дитячій бібліотеці зберігається понад 160 примірників Нестайка, найстарша книга видана у 1960-му році. Книги українського Андерсена в особливій пошані серед юних бердичівлян. Чому?

Гості ювілейної вечірки – а це учні третього та четвертого класів із п’ятої школи - із великим захопленням зустріли Яву та Павлушу – знаменитих тореадорів із самої Васюківки, а також переглянули лялькову виставу у виконанні працівників бібліотеки за твором «Незвичайні пригоди в лісовій школі».

Сам Всеволод Нестайко рано подорослішав: дались взнаки і втрата батька, і Голодомор та війна. Коли виріс, то зрозумів, що хотів би знову бути дитиною, згадував письменник. Напевно, тому в своїх казках та оповіданнях часто зображав дітей - добрих, непосидючих та безпосередніх. Тож читачі, відкривши його книгу, неодмінно опиняться у світі дитинства. Спробуйте і ви!

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0