Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У другій гімназії вшанували кращих учнів

Time Додано: п'ятниця, 15 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Дорогі та шановні — лише так звертаються у цей день до найкращих учнів у 2 гімназії. Традиційно там проходить свято “П'єдестал пошани”, на якому вітають та нагороджують усіх розумниць та розумників закладу.

У другій гімназії вшанували кращих учнів

Цьогоріч гімназисти стали третіми у Бердичеві за кількістю переможців міських предметних олімпіад та здобули десятки перемог на наукових і мистецьких конкурсах.

Тетяна Нижник, заст. директора з наукової роботи гуманітарної гімназії № 2: “В обласному конкурсі захисту робіт МАН наші гімназисти отримали 5 призових місць і зайняли перше місце серед шкіл міста. Ми маємо кілька переможців конкурсу імені Петра Яцика, 15 переможці обласного етапу предметних олімпіад”.

Переможці рейтингу успішності — Юлія Стельмах та Євгеній Баранов. Вони здобули найбільше перемог, тому найперше, що запитали у них однолітки — чи не було хоч раз бажання щось не вивчити та закинути підручники подалі. Старшокласники зізнаються — бувало всяке. Але з істинного шляху не сходили. Бо знання, вважають, - то велика сила.

Юлія Стельмах, учениця Бердичівської гуманітарної гімназії № 2: “Я більше займаюся гуманітарними предметами — українською та іноземними мовами, але високі оцінки має з усіх предметів”.

Євгеній Баранов на п'єдестал пошани рідної гімназії піднімався не один раз. Тепер у закладі готуються до болісного прощання, у цьому році юнак закінчує навчання. Але Женя впевнений — у гімназії йому росте гідна заміна.

Євгеній Баранов, учень Бердичівської гуманітарної гімназії № 2: “Це стане поштовхом для майбутніх перемог. Ось говорили про мою сестру. Таке свято дає натхнення для нових перемог”.

Ну як не пишатися успіхами учнів — говорить директор гімназії, про перемоги своїх дітей вона готова розповісти цілому світові. Ірина Толочко сподівається, що незабаром таки здійсниться її заповітна мрія.

Ірина Толочко, директор: “У нас багато переможців і у науці, і у мистецтві, і у спорті. Я мрію, щоб незабаром наша затишна актова зала не могла умістити усіх обдарованих, талановитих учнів”.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0