Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У другій гімназії вшанували кращих учнів

Time Додано: п'ятниця, 15 трав. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Дорогі та шановні — лише так звертаються у цей день до найкращих учнів у 2 гімназії. Традиційно там проходить свято “П'єдестал пошани”, на якому вітають та нагороджують усіх розумниць та розумників закладу.

У другій гімназії вшанували кращих учнів

Цьогоріч гімназисти стали третіми у Бердичеві за кількістю переможців міських предметних олімпіад та здобули десятки перемог на наукових і мистецьких конкурсах.

Тетяна Нижник, заст. директора з наукової роботи гуманітарної гімназії № 2: “В обласному конкурсі захисту робіт МАН наші гімназисти отримали 5 призових місць і зайняли перше місце серед шкіл міста. Ми маємо кілька переможців конкурсу імені Петра Яцика, 15 переможці обласного етапу предметних олімпіад”.

Переможці рейтингу успішності — Юлія Стельмах та Євгеній Баранов. Вони здобули найбільше перемог, тому найперше, що запитали у них однолітки — чи не було хоч раз бажання щось не вивчити та закинути підручники подалі. Старшокласники зізнаються — бувало всяке. Але з істинного шляху не сходили. Бо знання, вважають, - то велика сила.

Юлія Стельмах, учениця Бердичівської гуманітарної гімназії № 2: “Я більше займаюся гуманітарними предметами — українською та іноземними мовами, але високі оцінки має з усіх предметів”.

Євгеній Баранов на п'єдестал пошани рідної гімназії піднімався не один раз. Тепер у закладі готуються до болісного прощання, у цьому році юнак закінчує навчання. Але Женя впевнений — у гімназії йому росте гідна заміна.

Євгеній Баранов, учень Бердичівської гуманітарної гімназії № 2: “Це стане поштовхом для майбутніх перемог. Ось говорили про мою сестру. Таке свято дає натхнення для нових перемог”.

Ну як не пишатися успіхами учнів — говорить директор гімназії, про перемоги своїх дітей вона готова розповісти цілому світові. Ірина Толочко сподівається, що незабаром таки здійсниться її заповітна мрія.

Ірина Толочко, директор: “У нас багато переможців і у науці, і у мистецтві, і у спорті. Я мрію, щоб незабаром наша затишна актова зала не могла умістити усіх обдарованих, талановитих учнів”.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0