Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У другій гімназії вшанували кращих учнів

Time Додано: п'ятниця, 15 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Дорогі та шановні — лише так звертаються у цей день до найкращих учнів у 2 гімназії. Традиційно там проходить свято “П'єдестал пошани”, на якому вітають та нагороджують усіх розумниць та розумників закладу.

У другій гімназії вшанували кращих учнів

Цьогоріч гімназисти стали третіми у Бердичеві за кількістю переможців міських предметних олімпіад та здобули десятки перемог на наукових і мистецьких конкурсах.

Тетяна Нижник, заст. директора з наукової роботи гуманітарної гімназії № 2: “В обласному конкурсі захисту робіт МАН наші гімназисти отримали 5 призових місць і зайняли перше місце серед шкіл міста. Ми маємо кілька переможців конкурсу імені Петра Яцика, 15 переможці обласного етапу предметних олімпіад”.

Переможці рейтингу успішності — Юлія Стельмах та Євгеній Баранов. Вони здобули найбільше перемог, тому найперше, що запитали у них однолітки — чи не було хоч раз бажання щось не вивчити та закинути підручники подалі. Старшокласники зізнаються — бувало всяке. Але з істинного шляху не сходили. Бо знання, вважають, - то велика сила.

Юлія Стельмах, учениця Бердичівської гуманітарної гімназії № 2: “Я більше займаюся гуманітарними предметами — українською та іноземними мовами, але високі оцінки має з усіх предметів”.

Євгеній Баранов на п'єдестал пошани рідної гімназії піднімався не один раз. Тепер у закладі готуються до болісного прощання, у цьому році юнак закінчує навчання. Але Женя впевнений — у гімназії йому росте гідна заміна.

Євгеній Баранов, учень Бердичівської гуманітарної гімназії № 2: “Це стане поштовхом для майбутніх перемог. Ось говорили про мою сестру. Таке свято дає натхнення для нових перемог”.

Ну як не пишатися успіхами учнів — говорить директор гімназії, про перемоги своїх дітей вона готова розповісти цілому світові. Ірина Толочко сподівається, що незабаром таки здійсниться її заповітна мрія.

Ірина Толочко, директор: “У нас багато переможців і у науці, і у мистецтві, і у спорті. Я мрію, щоб незабаром наша затишна актова зала не могла умістити усіх обдарованих, талановитих учнів”.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0