Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У домашній зустрічі ФК “Бердичів” поступився житомирському “Легіону”

Time Додано: четвер, 20 серп. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У рамках чемпіонату та кубку Житомирщини ці команди неодноразово зустрічалися між собою. Так чи інакше, але двобої між ними дали привід вважати житомирський клуб “Легіон” чи не найпринциповішим та найзапеклішим суперником футбольного клубу “Бердичів”. Більшість поєдинків завершувались не на користь останніх, отже можна уявити, з яким відчуттям бердичівські шанувальники футболу чекали на перемогу своїх земляків.

Вже на перших хвилинах гості зробили кілька гострих випадів до воріт Тараса Панасюка, але той вистояв перед ударами “легіонерів”. Вихованці Ігоря Лисюка кілька разів непогано пробивали кутові, але до голів це не призводило. Житомиряни натомість намагалися бити по воротах з будь-яких відстаней та позицій, виходило це у них досить непогано, але на місці був голкіпер ФК “Бердичів”. Перший гол у цій грі глядачі побачили на 20-й хвилині. Помилка бердичівських захисників призвела до того, що 17-й номер “Легіону” без особливих проблем пройшов до воріт суперника і поклав м’яча у ворота Панасюка.

У другій половині 1-го тайму бердичівлян добряче притиснули. Ті не розгубилися: особливо виділявся на полі Антон Лисюк. Саме його черговий прохід до воріт і чудова передача Андрію Романюку призвели до зрівнювання рахунку. Здається гра, почала стабілізуватися, але ось знову прикра помилка бердичівських футболістів і гравець “Легіону” здійснює довгий вояж полем і подвоює рахунок. Утретє Тарас Панасюк вимушений був діставати м’яча із сітки своїх воріт після вивіреного удару головою 4-го номера житомирян.

Сподівання бердичівських уболівальників на перемогу не справдилися: ФК “Бердичів” програв 1:3. Мабуть, правий тренер бердичівлян Ігор Лисюк, який переконаний: період становлення його команди треба просто пережити, адже багатьом у місті зрозуміло: для перемог над будь-яким суперником у першості області цим хлопцям не вистачає якихось 2-3 років. Місцеві шанувальники футболу не сумніваються: цей чинник не стане на заваді гравцям ФК “Бердичів” у суботньому домашньому поєдинку з малинським “Металургом”.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський