Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ДНЗ №22 працюють над впровадженням здоров’язберігаючих технологій

Time Додано: четвер, 18 трав. 2017, 16:40 ( близько 1 року назад )

У ДНЗ №22 «Золота рибка» – свято: численні гості прийшли, вихователі, методисти, завідуючі дошкільними закладами міста, аби почути і побачити творчий звіт закладу на тему «впровадження здоров’язберігаючих технологій у систему фізкультурно- оздоровчої роботи».

У ДНЗ №22 працюють над впровадженням здоров’язберігаючих технологій  У ДНЗ №22 працюють над впровадженням здоров’язберігаючих технологій  У ДНЗ №22 працюють над впровадженням здоров’язберігаючих технологій  У ДНЗ №22 працюють над впровадженням здоров’язберігаючих технологій  У ДНЗ №22 працюють над впровадженням здоров’язберігаючих технологій  У ДНЗ №22 працюють над впровадженням здоров’язберігаючих технологій  У ДНЗ №22 працюють над впровадженням здоров’язберігаючих технологій

Що найперше потрібно батькам? Аби діти були здоровими. Тож робота педагогічного колективу закладу, зазначає методист Катерина Мойсеня, спрямована насамперед на те, щоб діти росли здоровими, впевненими у своїх силах.

У першій половині дня вихователі садочку і вчитель-логопед дали кілька показових інтегрованих і корекційно-розвиваючих занять у різних вікових групах. Одне із них – «Україною пишаємося – в неї сили набираємося». Діти старшої групи знайомились із побутом українського народу, цікавились звичаями, традиціями, українською кухнею. Тут і криниця, із якої можна напитись чистої джерельної водиці, а у хаті – і колиска, плетена із лози, і стара скриня, у якій – вишитий одяг. Дитячі рученята наповнювали обереги пахучим зіллям. А ось і стежечка із соломи, пшениці, ячменю, гороху приємно лоскоче ніжки, діти знають, що ходити по ній – корисно. А ось і дитина прокинулась і потрібно згадати колискову!

Поки малеча дрімає – час добре тісто вимісити, щоб пироги вдались на славу. Для цього українська піч, у якій страви не тільки найсмачніші, але й найкорисніші. І начинку для пирогів обрали, гарненько заліпили і у піч посадили. А поки печеться – пригадували, що кому подобається:

А тим часом пироги поспіли. Такі запашні бувають тільки з печі! Вистачить усім: і гостям, і тим, хто невтомно трудився!

Як підсумок – у музичній залі ДНЗ №22 пройшло цікаве музично-фізкультурне дійство «У пошуках скарбів здоров’я». Присутнім демонстрували роботу гуртків зі степаеробіки, хореографії, веселої аеробіки для малят. Дітей і дорослих так захопила морська подорож, надихнула зустріч із медузками і восьминогом, як не зміг би це зробити жоден комп’ютер.

Дорослі ж і самі інколи шкодять своєму здоров’ю, а діти добре помічають це!

Для того, щоб рости і бути здоровими, діти знають, що потрібно!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0