Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У десятій школі овочі перетворилися на живих істот

Time Додано: понеділок, 14 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Баклажани, капустини, огірки, кукурудза та інші дарунки осені ожили на виставці у десятій школі. Поробки учнів та їхніх батьків довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні овочі перетворити на справжні шедеври.

У десятій школі овочі перетворилися на живих істот

Наталія Мариняк, заступник директора ЕЗОШ №10: “В десятій школі стало доброю традицією в усіх класах у вересні проводити свято урожаю. Сьогодні свято в початковій школі. Ця виставка відрізняється від попередніх тим, що учні, батьки та вчителі дуже вдало поєднали декоративно-ужиткове мистецтво з композиціями з квітів, овочів, природного матеріалу”.

Все, чим багата українська земля, красувалося на виставкових столах. Вироби були різноманітними: від звичних поросят із кабачків до вишуканих ваз та навіть кораблів. До поробок висували єдину вимогу, розповідає Наталія Мариняк. Матеріали для оформлення треба було брати із власної садиби. А це осінні квіти, фрукти, овочі та, звісно, уява.

Переходячи від одного столу до іншого, відвідувачі могли потрапити до лісу, побувати на українському весіллі, зустрітися із відомими політиками та казковими героями.

Саша Шевчук, учениця 4-В класу: “Ми хотіли зробити салат, але потім, коли нам сказали, що це треба в школу принести, ми зробили таке.”

Євген Знайдюк, учень 4-В класу: “Я зробив їжака з картоплини, зубочисток і пластиліну, та божу корівку з яблука та пластиліну”.

Назар Цінський, учень 2-А класу: “Ми з мамою робили оце ввечері, я прийшов зі школи. Мама трохи свитку помогла зробити, а я все решту”.

“Осінні перегони”, “Осінь — панна золота”, “Вабить барвами і плодом осіння природа” - назви створених композицій досить красномовні. Дивилися на виставку усі, хто бажав. Кажуть, що отримали багато позитивних вражень.

Наталія Мариняк, заступник директора ЕЗОШ №10: “Ці композиції дають змогу зануритись у нашу чудову українську дійсність, у нашу природу. Серед буднів створити справжнє розкішне свято. Цю виставку сьогодні відвідали батьки, діти, вчителі. Хочеться, щоб така традиція продовжувалася і побажати нашим учням, колегам і батькам гарного настрою, який дарує українська щедра осінь”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0