Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У десятій школі овочі перетворилися на живих істот

Time Додано: понеділок, 14 вер. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Баклажани, капустини, огірки, кукурудза та інші дарунки осені ожили на виставці у десятій школі. Поробки учнів та їхніх батьків довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні овочі перетворити на справжні шедеври.

У десятій школі овочі перетворилися на живих істот

Наталія Мариняк, заступник директора ЕЗОШ №10: “В десятій школі стало доброю традицією в усіх класах у вересні проводити свято урожаю. Сьогодні свято в початковій школі. Ця виставка відрізняється від попередніх тим, що учні, батьки та вчителі дуже вдало поєднали декоративно-ужиткове мистецтво з композиціями з квітів, овочів, природного матеріалу”.

Все, чим багата українська земля, красувалося на виставкових столах. Вироби були різноманітними: від звичних поросят із кабачків до вишуканих ваз та навіть кораблів. До поробок висували єдину вимогу, розповідає Наталія Мариняк. Матеріали для оформлення треба було брати із власної садиби. А це осінні квіти, фрукти, овочі та, звісно, уява.

Переходячи від одного столу до іншого, відвідувачі могли потрапити до лісу, побувати на українському весіллі, зустрітися із відомими політиками та казковими героями.

Саша Шевчук, учениця 4-В класу: “Ми хотіли зробити салат, але потім, коли нам сказали, що це треба в школу принести, ми зробили таке.”

Євген Знайдюк, учень 4-В класу: “Я зробив їжака з картоплини, зубочисток і пластиліну, та божу корівку з яблука та пластиліну”.

Назар Цінський, учень 2-А класу: “Ми з мамою робили оце ввечері, я прийшов зі школи. Мама трохи свитку помогла зробити, а я все решту”.

“Осінні перегони”, “Осінь — панна золота”, “Вабить барвами і плодом осіння природа” - назви створених композицій досить красномовні. Дивилися на виставку усі, хто бажав. Кажуть, що отримали багато позитивних вражень.

Наталія Мариняк, заступник директора ЕЗОШ №10: “Ці композиції дають змогу зануритись у нашу чудову українську дійсність, у нашу природу. Серед буднів створити справжнє розкішне свято. Цю виставку сьогодні відвідали батьки, діти, вчителі. Хочеться, щоб така традиція продовжувалася і побажати нашим учням, колегам і батькам гарного настрою, який дарує українська щедра осінь”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0