Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей

Time Додано: четвер, 21 груд. 2017, 09:57 ( 9 міс. назад )

Особливим днем, якого із нетерпінням чекають діти Бердичівської школи-інтернату, є День Святого Миколая. Його не просто чекають – усіма силами, усім колективом готуються зустріти! Ще напередодні власними руками прикрашають, оформляють, виготовляють, плетуть, вишивають такі прекрасні композиції та інсталяції – не відвести погляд! Із прИходу – різдвяний вертеп нагадує про наближення свята, приваблює і милує око виставка зимових етно-ялинок, а картини тайної вечері, ікони Миколая!.. Хочеться доторкнутись, аби переконатись, що це дійсно вишиті роботи. Усі ці мистецькі майданчики вихованці та керівники етно-студії «Крила» готували до великого свята, аби гостям, які прийдуть їх вітати, принести велику естетичну насолоду. Широким коридором потрапляємо до розкішної новорічної зали, сцена її прикрашена витинанками «Небо і земля нині торжествують». Та найбільша прикраса – святково зодягнені, з усмішками на обличчі діти. Їх велика родина завжди рада зустріти гостей!

У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей

Під ялинкою, біля сцени, під вікнами і всюди у залі – подарунки. Їх для слухняних дітей принесли представники міської влади, поліції, міської та обласної прокуратури, учні і вчителі Чуднівщини та багато інших небайдужих, що узялись того дня допомагати Миколаю втілювати його задуми.

Хоч той, що «не при хаті згадуючи», намагався зіпсувати свято – це йому не вдалось: маленькі янголики все-таки привели Святого Миколая до дітей.

Перед тим, як йти до дітей, Миколай готується: вивчає їх потреби, читає дитячі мрії.

На свято дитинства поспішала до рідної школи, яка впродовж багатьох років стала рідною домівкою, її випускниця Крістіна. Вона – студентка педколеджу, вже три роки, як закінчила школу, а повертатись сюди – потреба душі, продовження дитинства, де вихователі стали батьками.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0