Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей

Time Додано: четвер, 21 груд. 2017, 09:57 ( 12 міс. назад )

Особливим днем, якого із нетерпінням чекають діти Бердичівської школи-інтернату, є День Святого Миколая. Його не просто чекають – усіма силами, усім колективом готуються зустріти! Ще напередодні власними руками прикрашають, оформляють, виготовляють, плетуть, вишивають такі прекрасні композиції та інсталяції – не відвести погляд! Із прИходу – різдвяний вертеп нагадує про наближення свята, приваблює і милує око виставка зимових етно-ялинок, а картини тайної вечері, ікони Миколая!.. Хочеться доторкнутись, аби переконатись, що це дійсно вишиті роботи. Усі ці мистецькі майданчики вихованці та керівники етно-студії «Крила» готували до великого свята, аби гостям, які прийдуть їх вітати, принести велику естетичну насолоду. Широким коридором потрапляємо до розкішної новорічної зали, сцена її прикрашена витинанками «Небо і земля нині торжествують». Та найбільша прикраса – святково зодягнені, з усмішками на обличчі діти. Їх велика родина завжди рада зустріти гостей!

У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей У День Святого Миколая вихованці школи-інтернату зустрічали гостей

Під ялинкою, біля сцени, під вікнами і всюди у залі – подарунки. Їх для слухняних дітей принесли представники міської влади, поліції, міської та обласної прокуратури, учні і вчителі Чуднівщини та багато інших небайдужих, що узялись того дня допомагати Миколаю втілювати його задуми.

Хоч той, що «не при хаті згадуючи», намагався зіпсувати свято – це йому не вдалось: маленькі янголики все-таки привели Святого Миколая до дітей.

Перед тим, як йти до дітей, Миколай готується: вивчає їх потреби, читає дитячі мрії.

На свято дитинства поспішала до рідної школи, яка впродовж багатьох років стала рідною домівкою, її випускниця Крістіна. Вона – студентка педколеджу, вже три роки, як закінчила школу, а повертатись сюди – потреба душі, продовження дитинства, де вихователі стали батьками.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0