Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У День Сонця – про дітей, любов та творчість: у Ботанічному саду святкували свій день бердичівські «разумківці»

Time Додано: четвер, 10 трав. 2018, 15:04 ( 13 дн. назад )

Бува, трапляється таке, що свято лише розпочалося, а ти вже знаєш: все пройде класно і ніщо не зіпсує сонячного настрою. На Дні бердичівського Центру позашкілля ім. О. Разумкова, принаймні, все так і відчувалося. Єдиними «краплинками», що осипали живописні місцевини у Ботанічному саду, де відбувалося дійство, став однойменний ансамбль пісні, а значить все мало пройти весело, цікаво й круто. Майже тригодинна програма була спрямована на те, аби, серед іншого, підтвердити, зафіксувати та закріпити: Центр Разумкова – це відкритість сердець, таланти дітвори та натхненність педагогів у прагненні надати цим талантам якісної й водночас вишуканої огранки.

У День Сонця – про дітей, любов та творчість: у Ботанічному саду святкували свій день бердичівські «разумківці» У День Сонця – про дітей, любов та творчість: у Ботанічному саду святкували свій день бердичівські «разумківці» У День Сонця – про дітей, любов та творчість: у Ботанічному саду святкували свій день бердичівські «разумківці» У День Сонця – про дітей, любов та творчість: у Ботанічному саду святкували свій день бердичівські «разумківці» У День Сонця – про дітей, любов та творчість: у Ботанічному саду святкували свій день бердичівські «разумківці»

«Разумківці» славляться своїми чистими й дзвінкими голосами, танцювальними талантами. Вони конструюють пароплави й літаки, моделюють безліч різної техніки, дивують витворами декоративно-прикладного мистецтва, роблять впевнені кроки у багатьох науках. А ще – люблять природу, знаються на ній, піклуються про неї, навряд чи у місті знайдеш більш класних фахівців із флори та фауни. І можна лише уявити (хоча, що тут уявляти – у Ботанічному саду все це було чітко видно), що відбувається, коли в одному сонячному й привітному місці збирається така строката спільнота. Головне було встигнути обійти усі локації, що заманювали до себе усілякими «фішками» та цікавинками. А там уже, дивишся, вокаліст милується морською свинкою, авіамоделіст підтанцьовує, а танцюрист пробує вперше у житті посадити до горщика якісь дивовижні квіти. І ось уже хочеться починати розкривати те, що ще не розкрите.

Із новою модною зачіскою якось веселіше виготовляти метеликів, що здійснюють бажання, а після того, як попрацюєш із крупами, макаронами та солоним тістом, в самий раз підзаправитися чимось смачненьким, що спік твій одноліток. Тут тобі і фотозона у національному стилі, тут тобі й екологічна станція, тут і поспівати можна, і з черепахою побавитися. І тепло тут не лише тому, що сонячно й травень на дворі, а тому, що так тут живуть. В увазі, у любові та з доволі впевненим поглядом у завтра.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0